MENU-LOGO

מדבקות לעסקים ותעשייה

מדבקות לעסקים – רולתג פתרונות דפוס

יש כאלו שנוהגים לחשוב על מדבקות כדבר של ילדים, אבל למעשה מדבקות נמצאות בשימושים רבים בתעשיות שונות ומגוונות ובהרבה מקרים ממש לא מדובר על משחק ילדים. מדבקות בשירות התעשייה אפשר למצוא בתעשיות כמו תעשיית הפארמה, תעשיית הרכב, תעשיית היין ועוד המון תעשיות. בין שמדובר על מדבקות בטיחות או על מדבקות התראה, המשותף הוא באיכות הייצור של המדבקה ובטיפוגרפיקה והגרפיקה הייחודיות לכל מדבקה ותווית. במאמר זה אנחנו רוצים להעמיק בנושא זה ולהציג בפניכם כמה מהשימושים הנפוצים ביותר במדבקות בתעשייה.

מדבקות לעסקים ותעשייה - רולתג

מה השימושים הנפוצים ביותר של מדבקות בתעשייה?

 • שיווק
  מדבקות ותוויות הן בהרבה מקרים האינטראקציה הראשונה של הלקוח עם המוצר שלנו. מדבקות ממותגות לצרכי שיווק ופרסום צריכות לתפוס את תשומת הלב של הלקוח ולספק לו את כל המידע הרלוונטי, אבל הן צריכות לעשות זאת בדרכים מקוריות ויצירתיות כדי באמת להצליח לבלוט מעל המתחרים.
 • ייצור ותעשייה
  כשחושבים על ייצור של מוצרים כמו רכבים לא בהכרח חושבים על מדבקות ועל תוויות, אבל למען האמת מדבקות נמצאות בשירות תעשיית הרכב והתעשיות היצרניות כבר שנים רבות. בזכות מדבקות העובדים יודעים לעקוב אחר שרשרת הייצור ולראות איפה נמצא כל חלק וחלק, אבל מעבר לכך המדבקות יכולות גם לשמש כמדבקות התראה בפני חומרים מסוכנים או דרכי האחסון של המוצר. מדבקות מסוג זה חייבות להיות חזקות ועמידות כי הן צריכות להתמודד עם תנאים קשים.
 • אינפורמציה
  אומנם דיברנו בחלק הראשון של השיווק על הצורך של המדבקה לספק פרטים על אודות המוצר, אך במקרים מסוימים אנחנו חייבים לספק אינפורמציה מסוימת על המוצר כדי לעמוד בתנאי הרגולציה או פשוט כדי להתריע מפני סכנות שעלולות להיות עקב שימוש לא נכון במוצר.
שלח לנו מסר ונחזור אליך

סוגי המדבקות הקיימים ברולתג והשימושים בהן


מדבקות בקבוק

תעשיות רבות משתמשות בבקבוקים ולכן יש צורך בסוגים שונים של מדבקות בקבוק. ישנן מדבקות בקבוק אשר מיועדות לתעשיית המזון ויש כאלו שמיועדות לתעשיית הפארמה, אך לא משנה אם מדובר על מדבקות לבקבוקי יין או לבקבוקי תרופות, מה שחשוב זו האיכות והעמידה בתקנות הבריאות של ייצור מדבקות לתעשייה אשר אנחנו שמים תמיד נגד עינינו. להלן סוגי מדבקות הבקבוק שתוכלו למצוא אצלנו ב – ROLTAG

 • מדבקות אובליות – מדבקות אובליות נחשבות לנפוצות ביותר בשתייה קלה ובבקבוקי יין. מדובר על המדבקות אשר נמצאות היכן שאוחזים את הבקבוק והן מקיפות את כל הבקבוק.
 • מדבקות מלבניות – הצורה המלבנית מאפשרת לנו גם להנגיש מידע רלוונטי על המשקה, אך באותה נשימה לעצב את המדבקה בצורה ייחודית ומושכת עין.
 • מדבקות מעוגלות – סוג זה של מדבקה נחשב ליוקרתי מכולם ובדרך כלל משתמשים בו במוצרים שמעוצבים בעיצוב מקורי וייחודי.
מדבקות לעסקים ותעשייה - מדבקות לבקבוקים

תוויות מזון

תוויות מזון דורשות תשומת לב ייחודית והתאמה קפדנית על כל פרט ופרט. לא רק שתוויות המזון חייבות להכיל את כל חומרי הגלם ועליהן לשמש תמרור הזהרה בפני אלרגנים וסכנות שעלולות להיות עקב אכילת המזון, אלא שהן גם צריכות להתאים לתנאי האחסון ולעמוד בתקינה ייחודית שיש לתוויות מזון. אצלנו ב – ROLTAG תוכלו למצוא מגוון רחב של תוויות מזון:

 • תוויות לבקבוקים ומיכלים – מדבקות הבקבוק הן רק חלק מסוג זה של תוויות ומדבקות, לצידן אפשר למצוא גם את ההדפסה ישירות על האריזה, יצירת מארז ייחודי לכל בקבוק ואפילו הדפסת מדבקות ייעודיות למוצרים שונים בהתאם לדרישות משתנות.
 • תוויות לאריזות פלסטיק – פני השטח של אריזות הפלסטיק משתנה והוא לא אחיד, מה שיוצר לעיתים בעייתיות בהדבקת מדבקה. נוסף על כך, תוויות לאריזות פלסטיק צריכות לעמוד בתנאי קור וחום קיצוניים ולכן חשוב להשתמש במדבקות ייעודיות אשר עשויות מחומרים איכותיים שלא דוהים או מתקלפים, אך הן גם ניתנות לעיצוב על פי גודל המשטח וצורתו.
 • תוויות לאריזות קרטון קשיח – באופן עקרוני כדי להדביק משהו על קרטון קשיח אפשר להשתמש במדבקות נייר פשוטות, אך כדי להתאים את התווית למוצר באופן מושלם אנחנו מייצרים בעבורם מדבקות ייחודיות לאריזות קרטון אשר תוכלו לעצב גם למארזים וגם למוצרים בודדים.
מדבקות לעסקים ותעשייה - גליל תוויות מזון

מדבקות לתעשיית הפארמה

כאשר אנחנו מדברים על מדבקות לתעשיית הפארמה אנחנו מדברים כבר על סוג אחר של מדבקות בשירות התעשייה. בעוד שפעם היו מדפיסים את כל ההוראות השונות שנוגעות לנטילת התרופה על נייר ואותו מכניסים לקופסה, כיום הכיוון הוא להדפיס את כל ההוראות האלו ישירות על הבקבוק או המארז החיצוני והדבר כרוך בפתרונות טכנולוגיים ייעודיים. אנחנו ב – ROLTAG  מציעים כמה סוגים בלעדיים של מדבקות RAV-TAG:

 • RAV-TAG קונצרטינה Bi-Fold – מדבקות עלון הקונצרטינה יכולות לשמש לא רק את תעשיית הפארמה, אלא גם את תעשיית הניקיון, על ידי כך שהן יכולות להכיל מידע רב והן נחשבות לגדולות ביותר מסוגן. ישנה אפשרות להזמין את מדבקות אלו גם בגירסה ייחודית לאגרוכימיקלים.
 • RAV-TAG אנטי בקטריאלי – על ידי שימוש בחומר גלם ייעודי וייחודי אנחנו גאים להציג את הפתרון המושלם בעבור עלונים לתרופות – מדבקת עלון אנטי בקטריאלית.
 • RAV – TAG קלאסי – אחת המדבקות המפורסמות ביותר שיש בתחום התעשייתי היא מדבקת העלון שמוצמדת למוצרים רבים ומאפשרת הנגשת מידע בכמה שפות בצורה חווייתית.
מדבקות לעסקים ותעשיית הפארמה
שלח לנו מסר ונחזור אליך

מדבקות שיווקיות

כל שטח שניתן לפרסם עליו הוא פוטנציאל שיווקי ולכן כל מארז, בין אם מדובר על אריזות מזון או אריזות לקוסמטיקה הם יעד חשוב למיתוג העסק עליהם. עיצוב המדבקה והמארז של המוצר מגלה ללקוח הרבה על אודותינו וב – ROLTAG לקחנו את זה לקצה עם כמה אפשרויות שיווקיות מדהימות שבהן המדבקות יעבדו בשירותכם.

 • מדבקות קופון – מדבקות קופון הן מדבקות ייחודיות אשר על כל אחת יש מספר אחר והן נועדו בראש ובראשונה לעודד את הלקוח לצרוך את המוצרים שלנו ולשמור את המארז. בזכות שמירת המארז הלקוח מקבל קופון שמעניק לו הנחה ולכן חשוב שהמארז והמדבקה עצמה יהיו עמידים ואיכותיים כדי שימשיכו לשווק את העסק לאורך זמן גם לאחר שכנראה הלקוח יקרע אותם מהקופסה עצמה.
 • מדבקת אבטחה – מדבקות אבטחה נועדו להתריע אם מישהו פתח את המוצר, או כדי לסמן את תאריך הייצור והתפוגה של המוצר. מדובר על מדבקות שצריכות להיות רגישות מאוד, אך באותה נשימה גם עמידות כדי לא להיקרע בכל תזוזה ומעל הכול הן צריכות להיראות מושכות ויפות.
 • מדבקות אותנטיקציה – כדי לעזור ללקוחות שלכם לדעת שהם רוכשים מוצר מקורי ואיכותי, אפשר להשתמש במדבקות אותנטיקציה ייעודיות אשר מסייעות למנוע זיופים ומחזקות את ערך המותג כמותג איכותי ואמין. חשוב מאוד שמדבקות אלו יהיו מיוחדות וייוצרו בצורה כזו שלא ניתנת להעתקה.
 • מדבקת ג'אמפר – מדבקת ג'אמפר היא דרך מקובלת למשוך את תשומת ליבם של העוברים והשבים. בעזרת העובדה שהיא מודבקת בצידה האחד, אך בצידה השני היא נופלת החוצה מהמוצר, המדבקה הזו מצליחה למשוך תשומת לב.
 • מדבקות קריסטל דום – אולי המדבקה היוקרתית מכולם. מדבקות אלו מעניקות מראה תלת מימדי לשטח המוצר ועל ידי כך הן מעניקות לו יוקרה ואיכות שאי אפשר להשיג במדבקות אחרות.

נוסף על כל אלו יש לנו ב – ROLTAG עוד המון אפשריות ומוצרים אחרים שנוכל להציע לכם. נשמח לשוחח עמכם כדי להבין בדיוק מה אתם מחפשים וכך נוכל להתאים בעבורכם את המדבקה או התווית המושלמת ביותר. לפרטים נוספים על אפשרויות פיתוח המוצר והמארזים שאנחנו מציעים צרו אתנו קשר.

אנו ב-ROLTAG משתמשים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומטמיעים מגוון של פתרונות על כל המוצרים שאנו מייצרים עבור לקוחותינו.

הפתרונות החדשניים הבאים ניתנים ליישום הן על מדבקות והן על אריזות קשיחות וגמישות:

מה צופן לנו עתיד עולם הדפוס - רולתג

מה צופן לנו עתיד עולם הדפוס?

מאז המצאת הדפוס באמצע המאה ה-15 עולם הדפוס התפתח ללא היכר. כיום אפשר להדפיס אלפי עותקים ברמת דיוק ואיכות גבוהה ביותר בדקות ספורות. כיום ישנן

קרא עוד »
שבע עצות לעיצוב האריזה הבאה שלכם - ROLTAG

עצות לעיצוב האריזה הבאה שלכם

עיצוב אריזה הוא משימה לא קלה, ולעתים אף מאתגרת במיוחד. מצד אחד, רוב בעלי העסקים אינם מומחים במיתוג, בעיצוב או בגרפיקה. הם מומחים בייצור המוצר

קרא עוד »
רולתג - מדבקות לבקבוקי יין

מדבקות לבקבוקי יין

מדבקות לבקבוקי יין לחוויית המותג יין תופס מקום של כבוד בתרבות היהודית ובתרבות המערבית בכלל כבר אלפי שנים. בתנ"ך היין מוזכר כבר בימי המבול –

קרא עוד »