מדבקות

מדבקות לתעשייה ולעסקים

השימוש העיקרי שנעשה במדבקות ותוויות בהקשר התעשייתי הוא כדי לספק סימן ויזואלי ברור ובולט שמכיל את כל הפרטים החשובים שחובה לדעת על המוצר. אפשר להשתמש במדבקות אלו במגוון של שימושים כמו למשל כדי לעקוב אחרי המוצרים לאורך תהליך השינוע, לספק אזהרות בטיחותיות ומובן שגם כדי להדגיש את הוראות האחסון המדויקות לכל מוצר ומוצר.

ROLTAG היא מהחברות המובילות בתחום ההדפסות התעשייתיות והיא מתמחה בהדפסת מדבקות ותוויות מסוגים שונים ולמטרות שונות. המדבקות והתוויות שלנו משמשות את החברות המובילות בתעשייה הישראלית הן ברמת הדיוק, האסתטיקה והן במתן מענה פרקטי ואיכותי לכל צרכי לקוחותינו.

ב-ROLTAG יש לנו את הידע, הטכנולוגיה והצוות המקצועי שנותן מענה לכל דרישה של לקוחותינו. צוות ROLTAG הוכשר לעבוד על הציוד ומכשור המתקדם ביותר בעולם, וכיום אנו ניצבים בגאווה בחוד החנית של הטכנולוגיה בעולם מדבקות הספרון, קופונים ושאר המדבקות והתוויות.

רגע לפני התכנון והעיצוב אנו מביאים בפניכם את המבחר והעושר הקיים בעולם המדבקות והתוויות לתעשייה.

מדבקות לתעשייה - מדבקות סימון צהובות
מדבקות לאריזות בגלילים
מדבקות לתעשיית הפארמה

התעשיות המובילות בשימוש במדבקות תעשייתיות ‏

אף על פי שכמעט בכל תעשייה ותחום תוכלו למצוא מדבקות ותוויות עם מידע רלוונטי, יש כמה תחומים אשר בהם השימוש במדבקות לתעשייה רווח יותר מהאחרות:

 • רפואה – אחד השימושים הנפוצים והמוכרים ביותר לציבור הרחב הוא המדבקות לבקבוקים שיש על גבי תרופות ושעליהם אפשר למצוא את הזהרות הרלוונטיות לתרופה.
 • תעשיות המזון – מגוון מדבקות על פריטי מזון ועל אריזות מזון המפרטות את מרכיבי המזון, אלרגנים ועוד התוויות עפ"י חוק
 • בריאות – הזהרות בריאות הן לא בהכרח הזהרות רפואיות, שכן מטרתן להזהיר מפני החומר הנמצא בבקבוק. אפשר למצוא מדבקות ותוויות כאלו על חומרי ניקיון וחומרים מסוכנים אחרים.
 • מדבקות לתעשיית הקוסמטיקה והטואלטיקה – מודבקות על גבי המוצרים עצמם או על גבי אריזות המוצרים
 • שיווק – גם המדבקות הממותגות שאתם רואים על גבי חבילות שיווקיות ומארזים הן מדבקות מיוחדות לתעשייה, רק שהייחוד שלהן מתבטא בעיצוב ובחומרי הגלם האיכותיים.

סוגי מדבקות

רב שכבתית

פתרון ייצור מעולה, שמאפשר לנצל מינימום של שטח עבור מקסימום תוכן. היא מורכבת ממספר שכבות שעל כל אחת מהן ניתן להדפיס תוכן שונה, והמעבר בין השכבות היא באמצעות שכבה רב-פעמית שאפשר להסיר ולהחזיר לפי הצורך. כך ניתן לצרף תוכן נוסף על גבי המוצר ולשלב פרטים נוספים שלא היה להם מקום, גם אם מדובר במוצר קטן יחסית. סוג נוסף של פתרון המאפשר הדפסת מידע רב על שטח קטן, הוא מוצר ה-RAV-TAG שלנו. RAV-TAG  הוא פתרון מבית  FIX-A-FORM – חברה בין-לאומית, אשר פיתחה פטנטים למדבקות ספרון מסוג זה ואנו ב-ROLTAG הזכיינים הבלעדיים בישראל, המייצרים ברישוי שלה

 

קופון

מדבקות רב שכבתיות, באמצעותן ניתן להכיל מידע רב על שטח מוצר קטן.
הן משמשות על פי רוב להכלת מידע רגולטורי אודות המוצר או מידע שיווקי כדוגמת מבצעים, קוד קופון וכדומה.

כדי להעצים את נוכחות המוצר על המדף ניתן לבצע על הדף הקדמי הדפסה איכותית באמצעות הדפסה דיגיטאלית או אופסט ואף להוסיף למינציה ועיטורים שונים כדוגמת דפוס הטבעה מטאלי או דפוס משי סלקטיבי.

דפי הקופון ניתנים להדפסה משני צדדיהם. ההדפסה הדיגיטאלית מאפשרת גם כאן להדפיס מידע משתנה שיכול להיות שימושי לצורך מבצעים והגרלות .

מדבקות רב שכבתיות, ריבוי שפות

רב שכבתית, ריבוי שפות

מדבקות קופון

קופון

מדבקות קליפת ביצה ויניל מתפרק

קליפת ביצה / ויניל מתפרק

מדבקת צנחן / ג'אמפר

"ג'אמפר" (ידוע גם בשם "צנחן") נועד למשוך את תשומת ליבו של הצרכן.  בדרך כלל חלקה העליון של המדבקה מודבק על ראש המוצר וחלקה השני נראה כקופץ מהמוצר. ברולתג, אנו מייצרים את ה"ג'אמפרים" בצורות שונות ומגוונות ובכל מגוון החומרים הזמינים על מנת ליצור מיוחדות ובידול.

 

מדבקות קריסטל דום

קריסטל דום, הידועה גם בשם "מדבקת כיפה" או "מדבקת בועה", היא מדבקה המשדרת יוקרתיות בעלת פני שטח תלת ממדיים. על בסיס החלק השטוח, מבוצעת הזרקת של שכבה פולימרית שקופה אשר יוצרת נפח והופך אותה לתלת ממדית לאחר ייבושה. קריסטל דום הופכת כל מוצר ליוקרתי, אלגנטי ומרשים יותר והיא פתרון אולטימטיבי למוצרי יוקרה ולמיתוג אקסקלוסיבי.

השמים אינם הגבול בכל הקשור לעיצוב מדבקות קריסטל דום: צבעוניות, טקסטורות, גמורים, סוגי דבקים ועוד – הכול ישים ומותאם לדרישות המותג והלקוח.

 

"קליפת ביצה" (ויניל מתפורר)

משמשות כהוכחה פיזית לניסיון קילוף. בניסיון לקלפן הן נשברות ומתפוררות לחלקיקים קטנים המזכירים קליפת ביצה מפוררת.

יישומים נפוצים: מדבקת אחריות לאיכות עבור מוצרים יקרים כדוגמת טלפונים סלולריים, רכיבים אלקטרוניים, תרופות וכן מדבקות זיהוי ועקיבות. למעשה השימוש במדבקה מסוג קליפת ביצה מתאים לכל שימוש בו הלקוח מבקש למנוע את הסרת המדבקה המקורית מהמוצר.

מדבקות קליפת ביצה ניתנות להתאמה אישית עבור הלקוח. ניתן להדפיס עליהן ברקוד, מידע משתנה ואף את לוגו הלקוח בצבעים

 

מדבקות אטומות

למדבקות נייר רגילות או מחומרים פלסטיים (מדבקות PP למשל) יש רמת שקיפות מסוימת כך שניתן לראות דרכן. מדבקות אטומות מגיעות עם גב אטום הצבוע בפיגמנט כהה כגון שחור או כחול המאפשר הסתרה מלאה. השימוש בהם נדרש במיוחד כאשר יש צורך לבצע התאמה של המוצר לשוק המקומי (לוקליזציה). על פי רוב המדבקה האטומה תסתיר מחיר, רשימת רכיבים, ברקוד או כל נתון אותו היצרן מבקש להסתיר.

רולתג מציעה מגוון של מדבקות אטומות בכל גודל וצורה ובשילוב של דבקים וחומרים בהתאם לצרכי הלקוח.

שימושים במדבקות לתעשייה

השימושים במדבקות לתעשייה הם רבים ומגוונים, ריכזנו בעבורכם את השימושים העיקריים שחשוב שתכירו.

 • עמידה בתנאי רגולציה – בהרבה מקרים סימון המוצרים באמצעות מדבקות ייחודיות לתעשייה יהיה חלק בלתי נפרד מתנאי הרגולציה. בחלק אחר מהמקרים נרצה להדגיש כי המוצר שלנו עומד בתווי תקן מסוימים וגם לשם כך נדרש להשתמש בתוויות ייחודיות.
 • עבודה נוחה במפעל – בתעשיות רבות, כמו למשל תעשיית הרכב והתעופה, העובדים צריכים לעבוד באופן שוטף וסימון המוצרים במדבקות בולטות שמחזיקות מעמד מסייע לייעל את העבודה השוטפת.
 • שיווק – מרבית העסקים כיום משווקים את עצמם במספר גדול של ערוצים, אך השיווק על גבי המוצרים והייצור של מדבקות מרשימות ואיכותיות היה מאז ומעולם אפיק עיקרי בהליך השיווק.
 • פירוט נרחב – מדבקות ספרון הן דבר שנפוץ מאוד כאשר אנחנו רוצים, או צריכים, להוסיף מידע רב בנוגע למוצר מסוים.

 

אנחנו בחברת רולתג עוסקים ומתמחים בעולמות הייצור וההדפסה של אריזות מודפסות מאז שנת 1969, כאשר בין יתר פתרונות השירות המוצעים על ידינו, תוכלו להסתייע בתהליכי ייצור מקצועי של תוויות עמידות המותאמות לכל מטרת שימוש נדרשת. התוויות העמידות שלנו ניתנות להדבקה על גבי כל חומר גלם והן עומדות בין היתר בתקן המחמיר ביותר בענף – תקן בריטי BS5609

פתרונות הייצור המוצעים על ידינו כוללים סוגים שונים של מדבקות עמידות הניתנות להדפסה דרכנו, כאשר הן מסוגלות לעמוד בתנאים הסביבתיים הקשים ביותר, לרבות, תנאי חום או קור קיצוניים, שהות ארוכת טווח במי ים מלוחים, כימיקלים ועוד.

טכנולוגיות בשימוש להדפסת מדבקות

מדבקות צנחן / מדבקות ג'מפר

מדבקת צנחן / ג'מפר

מדבקות קריסטל דום

מדבקת קריסטל דום

מדבקות רב שכבתיות

מדבקה רב שכבתית

אנו ב-ROLTAG מתאימים את טכנולוגיית ההדפסה בה אנו משתמשים לצרכים של הלקוח באופן מדויק ולאופי המדבקות להן הוא נזקק, הכמות והייעוד שלהן.

הדפסה דיגיטלית

שיטת ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת ללקוחותינו לקבל מוצר מדויק הן ברמת התוכן והן ברמת העיצוב והכמות. בשיטת הדפסה דיגיטלית, ניתן להדפיס מידע משתנה בהתאמה לצרכים ותוך דיוק ופרסונליזציה. בשיטה זו, התוצר זמין ללקוחותינו במהירות רבה יותר מאשר בשיטות אחרות, בשל היותו מוצר דיגיטלי שאינו דורש הכנה של גלופה.

הדפסה עם גלופה

בטכנולוגיה זו משתמשים בגלופה שיוצרת תבנית פיזית (גלופה). מכונת הדפוס מעתיקה ומייצרת כמות גדולה של מדבקות בהתאם לדרישה. טכנולוגיית הדפסה זו מתאימה לייצור בכמות גדולה משום שהיא מעט יקרה יותר. היא מתאימה גם לסוגים מיוחדים של מדבקות כמו תלת-ממדיות (מדבקות כיפה ומדבקות סופר דום, למשל)

מדבקות באיכות גבוהה – מה חשוב לבדוק?

לפני שמתחילים בתהליך ההדפסה והייצור יש לוודא מספר דברים חשובים:

 • מומלץ לבדוק האם בית הדפוס שלכם מעניק לכם שירות גרפיקה בצמוד לשירות הייצור, על מנת לייצר עבורכם פתרון אופטימלי.
 • יש לוודא כי אתם מבינים בדיוק מה סוג המדבקות שנחוץ לכם, ולבחור מבין המגוון את הסוג הנכון עבור הפרויקט שלכם.
 • האם טכנולוגיית ההדפסה בה משתמשים מתאימה הן לסוג המדבקה שנחוצה לכם והן לכמות שנחוצה לכם.


ROLTAG מספקת פתרונות דפוס מלאים לתעשייה ולעסקים. בית דפוס לעסקים מקצה לקצה ומענה מלא וייחודי לכל דרישות התעשייה, One Stop Shop מקצה לקצה. בפנייתכם אלינו תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים החלטה מושכלת ונכונה.

מדבקות – שאלות ותשובות

מדבקות ותוויות לתעשייה הן עמידות וחזקות במיוחד וזאת כדי שיישארו במקומן גם בתנאים הקשים ביותר. המדבקות שלנו עמידות בטמפרטורות קיצוניות הנעות בין מינוס 180 ל – 366 צלזיוס ומותאמות לכל הרגולציות הנדרשות בכל תחום באשר הוא

לכל תחום יש רגולציות ותקנים משלו. מרבית החוקים והתקנים דורשים פירוט והבלטה של דברים מסוימים על גבי האריזה או התייחסות לתוכן המדבקה, אך מלבד ההכרח לספק את הפרטים הרלוונטיים אין מניעה שמגבילה את חופש העיצוב.

בוודאי שכן, מחלקת הגרפיקה שלנו תשמח לעזור בתכנון ובעיצוב המדבקה. כמו שאנחנו מסייעים בהתאמה של הטכנולוגיה וסוג המדבקה, כך נשמח לסייע לכם מניסיוננו ולעזור בתכנון הכללי של המדבקה על גבי המוצר.

אנו ב- משתמשים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומטמיעים מגוון של פתרונות על כל המוצרים שאנו מייצרים עבור לקוחותינו.

הפתרונות החדשניים הבאים ניתנים ליישום הן על מדבקות והן על אריזות קשיחות וגמישות: