מדבקות

מדבקות לתעשייה ולעסקים

ROLTAG היא חברה מובילה המתמחה בהדפסת מדבקות ותוויות מסוגים שונים ולמטרות שונות. המדבקות והתוויות שלנו משמשות חברות מובילות בתעשייה הישראלית הן ברמת הדיוק, האסתטיקה ומתן המענה פרקטי לצרכי לקוחותינו.

ב-ROLTAG יש לנו את הידע, הטכנולוגיה והצוות המקצועי שנותן מענה לכל דרישה של לקוחותינו. צוות ROLTAG הוכשר לעבוד על הציוד ומכשור המתקדם ביותר בעולם, וכיום אנו ניצבים בגאווה בחוד החנית של הטכנולוגיה בעולם המדבקות והתוויות.

רגע לפני התכנון והעיצוב אנו מביאים בפניכם את המבחר והעושר הקיים בעולם זה.

סוגי מדבקות

רב שכבתית

מדבקה רב שכבתית היא פתרון ייצור מעולה, שמאפשר לנצל מינימום של שטח עבור מקסימום תוכן. היא מורכבת ממספר שכבות שעל כל אחת מהן ניתן להדפיס תוכן שונה, והמעבר בין השכבות היא באמצעות שכבה רב-פעמית שניתן להסיר ולהחזיר לפי הצורך. כך ניתן לצרף תוכן נוסף על גבי המוצר ולשלב פרטים נוספים שלא היה להם מקום, גם אם מדובר במוצר קטן יחסית. סוג נוסף של פתרון המאפשר הדפסת מידע רב על שטח קטן, הינו מוצר ה-RAV-TAG שלנו. RAV-TAG  הינו פתרון מבית FIX-A-FORM – חברה בינלאומית, אשר פיתחה פטנטים למדבקות ספרון מסוג זה ואנו ב-ROLTAG הנציגים הבלעדיים שלה בישראל.

 

קופון

מדבקות רב שכבתיות, באמצעותן ניתן להכיל מידע רב על שטח מוצר קטן.
הן משמשות על פי רוב להכלת מידע רגולטורי אודות המוצר או מידע שיווקי כדוגמת מבצעים, קוד קופון וכדומה.

כדי להעצים את נוכחות המוצר על המדף ניתן לבצע על הדף הקדמי הדפסה איכותית באמצעות הדפסה דיגיטאלית או פלקסו ואף להוסיף עיטורים שונים כדוגמת דפוס הטבעה מטאלי או דפוס משי סלקטיבי.

דפי הקופון ניתנים להדפסה משני צדדיהם. ההדפסה הדיגיטאלית מאפשרת גם כאן להדפיס מידע משתנה שיכול להיות שימושי לצורך מבצעים והגרלות .

מדבקות רב שכבתיות, ריבוי שפות

רב שכבתית, ריבוי שפות

מדבקות קופון

קופון

מדבקות קליפת ביצה / ויניל מתפרק

קליפת ביצה / ויניל מתפרק

מדבקת צנחן / ג'אמפר

"ג'אמפר" (ידוע גם בשם "צנחן") נועד למשוך את תשומת ליבו של הצרכן.  בדרך כלל חלקה העליון של המדבקה מודבק על ראש המוצר וחלקה השני נראה כקופץ מהמוצר. ברולתג, אנו מייצרים את ה"ג'אמפרים" בצורות שונות ומגוונות ובכל מגוון החומרים הזמינים על מנת ליצור מיוחדות ובידול.

 

מדבקות קריסטל דום

קריסטל דום, הידועה גם בשם "מדבקת כיפה" או "מדבקת בועה", היא מדבקה המשדרת יוקרתיות בעלת פני שטח תלת ממדיים. על בסיס החלק השטוח, מבוצעת הזרקת של שכבה פולימרית שקופה אשר יוצרת נפח והופך אותה לתלת ממדית לאחר ייבושה. קריסטל דום הופכת כל מוצר ליוקרתי, אלגנטי ומרשים יותר והיא פתרון אולטימטיבי למוצרי יוקרה ולמיתוג אקסקלוסיבי.

השמים אינם הגבול בכל הקשור לעיצוב מדבקות קריסטל דום: צבעוניות, טקסטורות, גמורים, סוגי דבקים ועוד – הכול ישים ומותאם לדרישות המותג והלקוח.

 

"קליפת ביצה" (ויניל מתפורר)

משמשות כהוכחה פיזית לניסיון קילוף. בניסיון לקלפן הן נשברות ומתפוררות לחלקיקים קטנים המזכירים קליפת ביצה מפוררת.

יישומים נפוצים: מדבקת אחריות לאיכות עבור מוצרים יקרים כדוגמת טלפונים סלולריים, רכיבים אלקטרוניים, תרופות וכן מדבקות זיהוי ועקיבות. למעשה השימוש במדבקה מסוג קליפת ביצה מתאים לכל שימוש בו הלקוח מבקש למנוע את הסרת המדבקה המקורית מהמוצר.

מדבקות קליפת ביצה ניתנות להתאמה אישית עבור הלקוח. ניתן להדפיס עליהן ברקוד, מידע משתנה ואף את לוגו הלקוח בצבעים

 

מדבקות אטומות

למדבקות נייר רגילות כמו גם לסינתטיות (מדבקות PP למשל) יש רמת שקיפות מסוימת כך שניתן לראות דרכן. מדבקות אטומות מגיעות עם גב אטום הצבוע בפיגמנט כהה כגון שחור או כחול המאפשר הסתרה מלאה. השימוש בהם נדרש במיוחד כאשר יש צורך לבצע התאמה של המוצר לשוק המקומי (לוקליזציה). על פי רוב המדבקה האטומה תסתיר מחיר, רשימת רכיבים, ברקוד או כל נתון אותו היצרן מבקש להסתיר.

רולתג מציעה מגוון של מדבקות אטומות בכל גודל וצורה ובשילוב של דבקים וחומרים בהתאם לצרכי הלקוח.

אנחנו בחברת רולתג עוסקים ומתמחים בעולמות הייצור וההדפסה של אריזות מודפסות מאז שנת 1969, כאשר בין יתר פתרונות השירות המוצעים על ידינו, תוכלו להסתייע בתהליכי ייצור מקצועי של תוויות עמידות המותאמות לכל מטרת שימוש נדרשת. התוויות העמידות שלנו ניתנות להדבקה על גבי כל חומר גלם והן עומדות בין היתר בתקן המחמיר ביותר בענף – תקן בריטי BS5609

פתרונות הייצור המוצעים על ידינו כוללים סוגים שונים של מדבקות עמידות הניתנות להדפסה דרכנו, כאשר הן מסוגלות לעמוד בתנאים הסביבתיים הקשים ביותר, לרבות, תנאי חום או קור קיצוניים, שהות ארוכת טווח במי ים מלוחים, כימיקלים ועוד.

טכנולוגיות בשימוש להדפסת מדבקות

מדבקות צנחן / מדבקות ג'מפר

מדבקת צנחן / ג'מפר

מדבקות קריסטל דום

מדבקת קריסטל דום

מדבקות רב שכבתיות

מדבקה רב שכבתית

אנו ב-ROLTAG מתאימים את טכנולוגיית ההדפסה בה אנו משתמשים לצרכים של הלקוח באופן מדויק ולאופי המדבקות להן הוא נזקק, הכמות והייעוד שלהן.

הדפסה דיגיטלית

שיטת ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת ללקוחותינו לקבל מוצר מדויק הן ברמת התוכן והן ברמת העיצוב והכמות. בשיטת הדפסה דיגיטלית, ניתן להדפיס מידע משתנה בהתאמה לצרכים ותוך דיוק ופרסונליזציה. בשיטה זו, התוצר זמין ללקוחותינו במהירות רבה יותר מאשר בשיטות אחרות, בשל היותו מוצר דיגיטלי שאינו דורש הכנה של גלופה.

הדפסה עם גלופה

בטכנולוגיה זו משתמשים בגלופה שיוצרת תבנית פיזית (גלופה). מכונת הדפוס מעתיקה ומייצרת כמות גדולה של מדבקות בהתאם לדרישה. טכנולוגיית הדפסה זו מתאימה לייצור בכמות גדולה משום שהיא מעט יקרה יותר. היא מתאימה גם לסוגים מיוחדים של מדבקות כמו תלת-ממדיות (מדבקות כיפה ומדבקות סופר דום, למשל)

 

מדבקות באיכות גבוהה – מה חשוב לבדוק?

לפני שמתחילים בתהליך ההדפסה והייצור יש לוודא מספר דברים חשובים:

  • מומלץ לבדוק האם בית הדפוס שלכם מעניק לכם שירות גרפיקה בצמוד לשירות הייצור, על מנת לייצר עבורכם פתרון אופטימלי.
  • יש לוודא כי אתם מבינים בדיוק מה סוג המדבקות שנחוץ לכם, ולבחור מבין המגוון את הסוג הנכון עבור הפרויקט שלכם.
  • האם טכנולוגיית ההדפסה בה משתמשים מתאימה הן לסוג המדבקה שנחוצה לכם והן לכמות שנחוצה לכם.

ROLTAG היא One Stop Shop המאפשרת לכם את כל זה מקצה לקצה, ובפנייתכם אלינו תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים החלטה מושכלת ונכונה.

אנו ב- משתמשים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומטמיעים מגוון של פתרונות על כל המוצרים שאנו מייצרים עבור לקוחותינו.

הפתרונות החדשניים הבאים ניתנים ליישום הן על מדבקות והן על אריזות קשיחות וגמישות: