אריזות

הדפסה על אריזות לתעשייה ולעסקים

ROLTAG היא חברה מובילה בזירת הדפוס הישראלי, ובכלל זה בהדפסה על אריזות לתעשייה ולעסקים. בעולם התחרותי של שיווק ופרסום, יש משמעות עצומה לעיצוב המוקפד ולמיתוג של אריזת המוצר. לאריזת המוצר יש 2 מטרות עיקריות: שמירה על המוצר תוך כדי שינוע ועד ההגעה לצרכן, וכן למטרת מיתוג המוצר, שמטרתה לעורר את ענין הלקוח במוצר, להעביר מסר של יוקרה, תחכום, חדשנות, הכול בהתאם למסר שרוצים להעביר. משום כך, יש חשיבות גבוהה בתכנון והתאמת הגודל, הצורה ועיצוב האריזה.

לנו ב ROLTAG ניסיון רב שנים וצוות מקצועי שמוכוון לעצב, להתאים ולהדפיס בצורה מדויקת ומוקפדת ביותר על גבי כל סוג של אריזה.

סוגי אריזות

כיום, ניתן לשלב הדפסות איכותיות גם על גבי אריזות קרטון וגם על גבי אריזות פלסטיק. 

אריזות ממותגות למתנה
אריזות בעיצוב אישי למוצרים
אריזות ממותגות בצבעים שונים

הדפסה על אריזות קרטון

הקרטון הוא חומר גלם המבוסס על נייר, והוא משמש עבור אריזת מוצרים בכל תחומי התעשייה והייצור. אריזות קרטון פשוטות יכולות להיות מקרטון חום, פשוט וצנוע – עם זאת, אריזת קרטון יכולה לשמש להרבה מעבר. אריזת קרטון איכותית יכולה לספק אסתטיקה מקסימלית לכל מוצר. באמצעות הדפסה איכותית ומוקפדת על אריזות קרטון ניתן לשוות לקרטון מראה אסתטי ואטרקטיבי הרבה יותר כמו גם למתג את האריזה בלוגו ובמסרים של החברה – וכך להעצים באופן משמעותי את המותג של המפעל או בית העסק.

כשבאים לבחור אריזת קרטון, אפשר להתייחס למספר סוגי קרטון הקיימים כיום בשוק:

קרטון גלי – זהו קרטון המורכב ממספר שכבות, חלקן מישוריות וחלקן גליות. למשל: e-flute – קרטון גלי דק, כאשר האות e  מסמלת את גובה הגל של השכבה הגלית. קרטון מסוג זה הינו קרטון המשמש בדרך כלל למוצרי אריזה הדורשים אריזה יותר יציבה המגינה על המוצר מפני חבטות חיצוניות. 

קרטון דופלקס – זהו קרטון העשוי מדייסת נייר ממוחזר, תאית ותוספות. בניגוד לקרטון הגלי קרטון זה מגיע במשקלים ובצבעים שונים. צבעו של הקרטון הוא נגזרת של כמות וסוג דייסת הנייר או התאית בהם משתמשים בעת יצירתו. קרטון זה משמש בדרך כלל לאריזות תרופות, קוסמטיקה, טואלטיקה, מזון ועוד.

בריסטול אמריקאי – זהו סוג של קרטון המורכב מתאית ועמיד לאורך זמן. הוא מגיע בציפוי מט או מבריק בצד אחד או בשניים, ומגיע במשקלים שונים. בריסטול זה משמש בעיקר למוצרי אריזות למזון, שם יקבל שכבת PE נוספת, המיועדת לשמירת המגע עם מוצר המזון אותו הוא משמש. בנוסף, משמש בריסטול אמריקאי גם למוצרי דפוס כגון חוברות, תיקיות, מחברות וכיו"ב.

הדפסה על מארזי פלסטיק

אריזות פלסטיק הן שכיחות ונפוצות לא פחות מהקרטון. הן משמשות גם לשמירה והגנה על המוצרים, כמו גם לצרכים אסתטיים ועיצוביים. הפלסטיק הוא קשיח יותר מהקרטון, והאריזות העשויות ממנו מתאימות גם לחפצים קטנים ועדינים יותר. מלבד אריזה של מוצרים בקצה תהליך הייצור, אריזות הפלסטיק משמשות גם לאריזה ועיטוף של חלקים שונים המשמשים לשלבים מוקדמים יותר בתהליך הייצור לפני הגעתם למפעל או לצרכן. הדפסה על גבי פלסטיק היא לא תהליך פשוט וחשוב להתאים אותה לאריזה ולעיטוף הנחוץ של הפלסטיק – משימה שאצלנו ב ROLTAG  מחזיקים בניסיון עשיר בביצועה.

אריזות המשדרות יוקרה בגוון שחור
אריזות קוסמטיקה בגוון יוקרתי
אריזות עם הדפסה מובלטת

טכנולוגיות ההדפסה

אריזות מגיעות בכל הסוגים ובכל הגדלים, וזה הופך את משימת ההדפסה על גביהן למשימה מורכבת למדי. בכדי להדפיס בצורה אופטימלית על גבי אריזת קרטון או אריזת פלסטיק, יש צריך להשתמש בטכנולוגיה מדויקת ומתקדמת שמותאמת להדפסה על גבי אותה האריזה. ההדפסה יכולה להיות על גבי המוצר באופן ישיר או באמצעות מדבקה, והדבר תלוי גם הוא בסוג האריזה, בגודל שלה ובפני השטח שלה.

כיום, האמצעים הטכנולוגיים שברשותנו מאפשרים לנו להדפיס באופן ישיר על גבי חומרי האריזה. הדבר נכון בעיקר לאריזות קרטון. אצלנו, ב ROLTAG, מתבצעת ההדפסה על אריזות הן בטכנולוגיית אופסט והן בטכנולוגיה הדפסה דיגיטלית.  כל אריזה מתוכננת ומודפסת בצורה מדויקת בהתאם לצרכי הלקוח.

אריזות מעוצבות – המומחיות שלנו

לפני שמתחילים בייצור המוצר, צריך לוודא שהאריזה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר שניתן לעמוד בהם. זו בדיוק המומחיות שלנו ברולתג. עם צוות רב-תחומי שנותן את המענה האיכותי ביותר לכל לקוח. צוות הסטודיו שלנו יתכנן את האריזה ואת ההדפסה המעוצבת בצורה המקצועית ביותר, כאשר צוות הדפוס שלנו יבטיח שההדפסה תתבצע בסטנדרטים הגבוהים והמוקפדים ביותר.

עיצוב האריזה צריך להתבצע ביד מקצועית, שמתמחה בעיצוב גראפי. שימו לב, היות ותהליך העיצוב דורש התייחסות לפריסת האריזה, יש צורך במומחיות ובמיומנות לביצוע פעולות עיצוב שכאלה.

עוד דגש שחשוב מאוד להקפיד עליו הוא איכות האריזה. אנו ברולתג יודעים, שלא מספיק לעצב אריזות בצורה מקצועית, אלא חשוב להשתמש בחומרי גלם איכותיים ולוודא שמדובר באריזות ברמת איכות וגימור גבוהה. לא כל אריזות הקרטון שומרות על המוצר בצורה זהה, ולא כל אריזות הפלסטיק מעניקות איטום והגנה על המוצר בצורה זהה. משום כך, חשוב מאוד לוודא שפונים לחברה שעובדת עם חומרי גלם ברמה גבוהה, שמייצרת אריזה איכותית למוצר עוד לפני שמתחילים את תהליך ההדפסה החשוב כשלעצמו.

אנו ב-ROLTAG משתמשים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומטמיעים מגוון של פתרונות על כל המוצרים שאנו מייצרים עבור לקוחותינו.

הפתרונות החדשניים הבאים ניתנים ליישום הן על מדבקות והן על אריזות קשיחות וגמישות: