מדבקות ממותגות

הדפסת מדבקות ממותגות

חברת רולתג בע"מ היא חברה שמתמחה בייצור מדבקות לעסקים ולתעשייה ולמגזרים השונים – מזון, טואלטיקה, קוסמטיקה, פרמצבטיקה, פרסום, כימיקלים ועוד.

אנו רואים את הלקוח כמכלול, ומעניקים מטריה שלמה של שירותים – החל משלב התכנון והעיצוב של המדבקה ועד לשלב הדפסתה ויצירתה בציוד הדפוס המתקדם ביותר בעולם ובטכנולוגיות הדפוס החדשניות ביותר הקיימות כיום בשוק.

סוגי מדבקות

למדבקות ממותגות, כמו לכל מדבקה, יש מספר תפקידים.

הראשון הוא הקניית הנראות שהלקוח מעונין להקנות למוצר וזאת באמצעות עיצוב המדבקה בהלימה למה שמבקשים לשדר במוצר. העיצוב מותאם לרוח ומהות המוצר – אם צעיר, בוגר, פרוע או מרוסן, עדין או גס, והכל תוך שמירת המותג.

השני הוא ציון כל המידע הנדרש על גבי המדבקה, תוך שילוב המידע במדבקה באופן ששומר על העיצוב והמסרים שמבקשים לשדר ללקוח.

הדפסת מדבקות ניתן לבצע בשני אופנים – בגלילים או בגיליונות. הבחירה באופן הדפסת המדבקות היא נגזרת של דרישות שונות, אליהן לא ניכנס במאמר קצר זה.

חשוב לציין, שמדבקות ממותגות ניתן להדפיס מחומרים פלסטיים שונים, כסף, זהב או חומרים זוהרים. כל המדבקות ניתנות להשבחה באמצעות הטבעה, הבלטה, לכה סלקטיבית ועוד שיטות גימור מיוחדות.

מדבקה ממותגת בעיצוב אישי
מדבקות ממותגות בסגנון קונצרטינה

מדבקות קונצרטינה מבית RAV-TAG

מדבקות ממותגות תלת ממדיות עבור SMIRNOFF

מדבקות תלת מימדיות

עיצוב מדבקות ממותגות

אחד היתרונות המהותיים בשירות של רולתג, הוא שמעבר לשירות הדפסה איכותית וחומרי גלם איכותיים – אנחנו ברולתג גם מעניקים שירותי עיצוב ותכנון של המדבקה מקצה לקצה. המחלקה הגרפית שלנו תבצע עבור המוצר שלכם תהליך עיצוב מלא, החל משלב הרעיון ועד שלב ההתאמה לממדים ולצבעים של המוצר. בבואנו לנהל פרויקט של מדבקות ממותגות, נעלה מספר שאלות אליהן יש להתייחס לצורך התקדמות בתהליך:

  • מהות וסוג המוצר: לפני שמתחילים לעצב את המוצר, נלמד על המוצר עליו אנו מפתחים את המדבקות – מהו פני השטח שלו, הטקסטורה עליה יודבקו המדבקות, איזה מסר המיתוג צריך להעביר ועוד. כל ההבנה הזו נחוצה לנו לצורך קביעת נתוני הבסיס בבואנו להפוך את המדבקות למעשה למוצר ממותג.

 

  • גודל המדבקה: חשוב לנו ללמוד מהו גודל השטח המיועד למדבקות ע"ג המוצר בכדי לעצב בצורה האופטימלית את המדבקות כך שכל המידע הנדרש יוכל להיכלל בתוכה. לנו ברולתג פתרונות רבים למצבים בהם יש מידע רב הנדרש למדבקות ואין מספיק מקום על גבי המוצר. במקרים אלו, אנו ברולתג מציעים ללקוחותינו פתרונות של מדבקות ספרון על צורותיו השונות.

 

  • מטרת המדבקה: במידה והמטרה הינה שיווק ופרסום, לנו ברולתג יש את הכלים להפיק, לעצב ולהדפיס מדבקות ממותגות מסוג מדבקות ספרון, בעלות יכולות קיפול, אם כקונצרטינה או כספרון עם שטח כמעט בלתי מוגבל, עם מידע משתנה היכול להתאים לתחרויות נושאות פרסים או קידום מוצרים.

 

דוגמאות לשימושים הקיימים במדבקות ממותגות

מדבקות ממותגות נמצאות בשימוש בתחומים רבים, להלן מספר דוגמאות:

מדבקה עם מידע משתנה

מאפשרת תפירה אישית של מידע לכל מוצר או לכל שימוש במוצר, בהתאם לנתונים שמתקבלים מהלקוח. אם בהתאמת המוצר לאירוע מסוים או למטרה מסוימת – למשל – הדפסת קוד ייחודי על כל מדבקה, לצורך הגרלה, או קוד QR לצורך סריקה והגעה לעמוד ייעודי עבור הלקוח שסרק את המדבקה.

מדבקות המשמשות כמדבקות קופון

כפי שצוין מעלה, חברות שיווק ופרסום רבות משתמשות במדבקות ממותגות כקופונים לצורך קידום מכירות או תחרויות.

מדבקות המשמשות לצרכי אבטחת מוצר

מדבקות בהם מידע נסתר שאינו נראה בעין בלתי מזויינת אשר מסתתר בעיצוב המדבקות הממותגות ואינו פוגם בעיצוב ובנראות של המדבקה.

מדבקות מיתוג לצרכי קידום ופרסום

לא מעט עסקים בוחרים לייצר מדבקות ממותגות וייחודיות עבור העסק שלהם. מדבקות אלה מאפשרות "למתג" בצורה נוחה אלמנטים כמו ריהוט או אפילו רכבים, ולהיראות במרחב מבלי להשתלט עליו בצורה בוטה. מדבקות אלה יכולות להיות פשוטות יותר במקרים מסוימים, ולהיות מורכבות מהלוגו או הסלוגן של העסק בלבד. מאידך, ישנן גם אפשרויות מתקדמות ומורכבות יותר, עם מיתוג ייחודי של מדבקה בעלת מסר (עיצובי או טקסטואלי) המותאם באופן ייחודי לצרכי העסק שלכם.

מדבקות לאירועים פרטיים או עסקיים

מדבקות ממותגות שהופקו במיוחד לאירוע מסוים (השקה, קידום מכירות, יח"צ ועוד) ואשר נועדו להשאיר מזכרת ייחודית ואיכותית לאורחים באירועים פרטיים ועסקיים גם יחד. מדבקות כאלה תהיינה בדרך כלל עם מיתוג מרשים שמותאם אישית לגורם שמפיק את האירוע ו/או למוצר ההשקה. לדוגמה מדבקות שמשדרות יוקרה (עם תוספת השבחה) בהחלט יכולות להיות תוספת מרשימה על גבי אריזות קרטון ממותגות.

לנו ברולתג נצבר ידע וניסיון רב של עשרות שנים בהובלת פרויקטים של התאמה, עיצוב, מיתוג והדפסת מדבקות לכל מגזרי המשק, לפי התקנים שנקבעו לכל תחום ושטח, אם לתחום המזון, הפארמה, הקוסמטיקה הטואלטיקה ושאר המגזרים והתחומים.

אנו ב-ROLTAG משתמשים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומטמיעים מגוון של פתרונות על כל המוצרים שאנו מייצרים עבור לקוחותינו.

הפתרונות החדשניים הבאים ניתנים ליישום הן על מדבקות והן על אריזות קשיחות וגמישות:

‏5 טיפים להדפסת מדבקות ממותגות

  • השלב הראשון בתהליך המיתוג הוא הכרות עמוקה עם קהלי היעד שלנו ומה אנחנו רוצים לשדר החוצה על מנת שהמוצר ייראה קליל/חצוף/מסקרן/יוקרתי/ייחודי או שילוב ביניהם. הבנה עמוקה של המסר שאותו נרצה לשדר לקהלי היעד שלנו תעזור לנו לבחור את המיתוג הנכון עבור מדבקות המוצר בין אם מדובר על צורת המדבקה, הצבע, המרקם, הגרפיקה ועוד.

  • וודאו שהמדבקות עומדות בתווי תקן אם יש כאלו הנהוגים בתחום עיסוקכם. מדבקות תכולת מוצר בדרך יידרשו לציין את הערכים התזונתיים של המשקה שבפנים וגם המדבקה צריכה לעמוד בטווחי טמפרטורות עפ"י התקן (על מנת שלא יתקלף במגע עם מים, בחום וכולי) ולכן בדקו עוד לפני הזמנת המדבקות מהם התקנים הנהוגים בתחום עיסוקכם.

  • יש מאמרים רבים שמעידים עד כמה המיתוג של מוצר הוא קריטי בשלב ההחלטה האם לקנות או לא את המוצר (למאמר בתחום כנסו >>). מדבקה ממותגת או עטיפה ממותגת יכולה להיות המפתח להצלחה או לכישלון במכירות – השקיעו בהדפסה איכותית ואל תתפשרו על הדפסה זולה. השקעתם זמן וכסף רב בפיתוח המוצר שלכם כדי להביא אותו לכדי שלמות, עכשיו זה לא הזמן להתפשר על הנראות.

  • התאימו בין המדבקה למארז. חשוב מאוד לחשוב על יחסי ההדדיות בין גודל המדבקה הממותגת ככל שתהיה למארז המוצר עצמו.

  • הלוגו של החברה שלכם חייב להופיע על המדבקה. המיקום והגודל של הלוגו יכול להשתנות בהתאם לדרישות. בנוסף שימו לב שהלוגו או כול פרט גרפי אחר על המדבקה, לא יבואו על חשבון היכולת לקרוא ולהבין את הכתוב על המדבקה