הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות ותוויות לתעשייה ולעסקים

חברת ROLTAG הינה מהחברות המובילות בארץ בתחומי הדפוס, ייצור ועיצוב של מדבקות לכל מטרה. אחד מתחומי המומחיות העיקריים שלנו הוא הדפסת מדבקות לתעשייה ולעסקים. למדבקות אלו יש תכונות ייחודיות, שהופכות אותן לחלק בלתי נפרד מתהליך הייצור והאריזה של מוצרים רבים. אנו מתאימים את חומרי הגלם האיכותיים שלנו לצרכים של כל לקוח ומוודאים כי המדבקות שמיוצרות עבורו יספקו לו את המענה המלא לו הוא זקוק. בכל פעילותנו אנו דבקים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ושל איכות בייצור.

כבית דפוס ותיק ומקצועי, אני משרתים תעשיות שונות ולמטרות שונות, הדפסת מדבקות לבקבוקים, הדפסת מדבקות ממותגות כמו גם תוויות מזון לתעשיות המזון והתרופות ועוד.

הדפסת מדבקות על גלילים

מדבקות בגלילים

הדפסת מדבקות ותוויות לבקבוקים

תוויות לבקבוקים

הדפסת מדבקות עם פויל זהב

מדבקות עם פויל זהב

הדפסת מדבקות - המגוון שלנו

ב-ROLTAG מייצרים מגוון סוגים של מדבקות שנותנות מענה לצרכים תעשייתיים ועסקיים. המדבקות שלנו מותאמים לתהליכי ייצור, אריזה ובקרת איכות של מוצרים רבים בעולם התעשייתי. בין סוגי המדבקות השונים ניתן למנות:

מדבקת אבטחת מוצר

מטרתן להגן על המוצר ולשמור על האותנטיות ועל בטיחות השימוש שלו. מדבקות אלה יכולות להיות מדבקות למניעת פתיחה, והן יכולות להיות גם מדבקות המסמנות את מועד הייצור. המטרה של מדבקות אלה היא להבטיח שהמוצר שבו אתם עושים שימוש, או המוצר שאתם מייצרים, ייפתח אך ורק על ידי הצרכן בקצה התהליך, ושכל שימוש במוצר לפני כן ייראה, משום שמדבקת אבטחת המוצר תוכל להעיד על קריעה או פתיחה.

מדבקת מידע מוצפן

בהן משולב מידע מוצפן, אותו ניתן לסרוק רק עם ציוד מתאים. המידע המוצפן במדבקה יכול להעיד על האותנטיות של המוצר ולהכיל מידע נוסף כגון מועד הייצור, השליחה ועל מדדי איכות אחרים הקשורים למוצר, ולהעניק לבעל המותג שליטה על המתרחש לאורך שרשרת ההספקה של המוצר.

מדבקות אחריות

מיועדת לתיעוד והצמדה של פרטי האחריות של המוצר על אריזתו. באמצעות מדבקה זו ניתן להימנע מסיטואציות של חוסר הסכמה או תיעוד בדבר מועד פקיעת האחריות, כשכל המידע הנחוץ מודבק למוצר עוד בתהליך הייצור או במועד המכירה.

מדבקת הוכחת פתיחה

מודבקת על פני פתח של מוצר כלשהו – בין אם מדובר על אריזות, אריזת קרטון, קופסה מאובטחת או אפילו צנצנת. ברגע בו המוצר נפתח (ובמקרים רבים גם האחריות עליו משתנה או שאין זכות להחזיר אותו בהתאם), המדבקה נקרעת והדבר מהווה הוכחה לפתיחת המוצר ולשימוש בו. כך, מהווה המדבקה גורם שמגן על היצרן מפני רמאות וטענות שווא.

מדבקות מניעת זיופים

מדבקה נוגדת זיוף היא מדבקה בה מקודד קוד אבטחה או שישנם סימנים מסחריים בלתי ניתנים להעתקה המוכיחים את אמינות המוצר. מדובר במוצר הכרחי עבור שמירה על אמינות המותג וההגנה עליו.

מדבקות אותנטיקציית מוצר

מדבקות אותנטיקציה, כשמן כן הן, נועדו להעיד על אותנטיות המוצר. החברות הגדולות ביותר בעולם מייצרות מדבקות אותנטיקציה (Authenticity Certificate) המעידות שמדובר במוצר אותנטי של החברה, ומונעות בכך זיופים. מדבקות האותנטיקציה של ROLTAG, המיוצרות בטכנולוגיית הדפסה ייחודית, לא ניתנות להעתקה או לזיוף.

הדפסת מדבקות לאבטחת מוצר

מדבקות אבטחת מוצר

הדפסת מדבקות להוכחת פתיחה

מדבקת הוכחת פתיחה

הדפסת מדבקות של ויניל מתפרק - רולתג

מדבקת קליפת ביצה / ויניל מתפרק

הדפסת מדבקות באיכות גבוהה – מה חשוב לבדוק?

לפני שאתם בוחרים שירות להדפסת המדבקות הנחוצות לכם, עליכם לבדוק שמדובר בספק דפוס בעל ניסיון בהדפסה וייצור של מדבקות כאלה. בתור התחלה, כדאי לוודא שבבית הדפוס ישנו צוות גרפי מיומן שיודע לעצב לכם את המדבקה שנחוצה לכם בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בהמשך, יש לבדוק כי פס הייצור של החברה יודע לספק מדבקות לתעשייה ברמת איכות גבוהה ועבור המטרה שנחוצה לכם – בין אם מדובר במדבקת אחריות ובין אם במדבקות מניעת זיוף.

לפני הזמנת המדבקות, יש להקפיד על דגשים כמו התאמה וטיוב של גודל המדבקה, סוג המדבקה, איכות חומרי הגלם והטכנולוגיה בה עושים שימוש להדפסה. בכל אחד מהפרמטרים האלה יש דגשים ייחודיים הרלוונטיים למדבקה שנחוצה לכם – וחשוב להקפיד עליהם.

הדפסת מדבקות עגולות בגלילים
הדפסת מדבקות לתעשיית הפארמה
הדפסת מדבקות לסימון מוצרים לתעשיית המזון

אנו ב- משתמשים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומטמיעים מגוון של פתרונות על כל המוצרים שאנו מייצרים עבור לקוחותינו.

הפתרונות החדשניים הבאים ניתנים ליישום הן על מדבקות והן על אריזות קשיחות וגמישות: