מדבקות לבקבוקים

מדבקות לבקבוקים ולמיכלים – המומחיות שלנו

חברת ROLTAG היא חברה שמתמחה בייצור והדפסה של פתרונות מדויקים לתעשייה ולעסקים. בין לקוחותינו הרבים ניתן למצוא גם יצרניות גדולות של מוצרי מזון ושתייה, וזאת משום שאנו מתמחים באופן ייחודי בעיצוב, התאמה והדפסה של מדבקות לבקבוקים מסוגים שונים. המומחיות שלנו היא להתאים לכל לקוח את המדבקה האיכותית ביותר והמתאימה ביותר לבקבוק ולמשקה שהוא מייצר – ואנחנו עושים את זה דרך מגוון עצום של אפשרויות ובאמצעות סטנדרטים גבוהים ללא פשרות של ייצור ועיצוב.

סוגי מדבקות לבקבוקים

 • מדבקה אובלית

  מדבקות אובליות הן המדבקות המזוהות ביותר עם בקבוקי פלסטיק ושתייה קלה, כשהן ממוקמות בהיקף הבקבוק, באזור בו נהוג להחזיק את הבקבוק. מדבקות אובליות נוספות, בדרך כלל באיכות מעט גבוהה יותר ובהיקף קטן יותר, מיועדות לבקבוקי זכוכית בחלקם העליון (באזור צוואר הבקבוק), בנוסף למדבקות המלבניות המעטרות את חלקו התחתון של הבקבוק.

 

 • מדבקה מלבנית

  מדבקות מלבניות, כפי שוודאי הבנתם, מיועדות לבקבוקי זכוכית בעיקר, כאשר תתי הסוגים בסוג זה של מדבקות הם מדבקות לבקבוקי זכוכית גדולים (בקבוקי יין בעיקר) ומדבקות לבקבוקי זכוכית קטנים (בירה ושתייה קלה). מדבקות אלה תהיינה בדרך כלל מדבקות באיכות גבוהה, שמיועדות לא רק להנגשת המידע הרלוונטי אודות המשקה, אלא גם למטרות עיצוביות, משיכת העין ויצירת יוקרה בצריכה ושימוש במוצר.

 

 • מדבקות מעוגלות ובצורות מיוחדות

  מדבקות אלו בדרך כלל מותאמות לצורת מוצר הלקוח והן מעוצבות ביחד עימו.

מדבקות לבקבוקים בהתאמה אישית
מדבקות לבקבוקים לשימושים שונים
עיצוב בהתאמה אישית של מדבקה לבקבוקים

אפשרויות הדפסת מדבקות על סוגי בקבוקים

 • מדבקות לבקבוקים תרמיים

  בקבוקים תרמיים הם בקבוקים שהיקף השימוש בהם הולך וגדל, ככל שהמודעות שלנו כאנשים וכארגונים לסביבה מתגברת גם היא. אנשים רבים בוחרים לצמצם את השימוש בכלים חד פעמיים, ועוברים לשימוש בבקבוקים תרמיים איכותיים ורב פעמיים לשתייה חמה או לשתייה קרה. הדבר הופך את הבקבוקים האלה עצמם גם למתנה פופולרית מאוד בארגונים גדולים, מוסדות חינוך ואפילו מוסדות מדינה – וניתן להתאים לכל בקבוק כזה מדבקה איכותית בכל צורה עם מיתוג ייחודי ובעמידות גבוהה במיוחד.

 

 • מדבקות לבקבוקי זכוכית

  בקבוקי זכוכית הם עדיין הבקבוקים שנמצאים בהיקף הגדול ביותר בשוק, בעיקר (אך לא רק) בשתייה חריפה כמו יין, בירה ומשקאות אלכוהוליים. בקבוק זכוכית איכותי זקוק במרבית המקרים לשתי מדבקות – מדבקה מרכזית מלבנית או אובלית לחלקו המרכזי והרחב של הבקבוק, ומדבקה אובלית נוספת לצוואר הבקבוק. המדבקות צריכות לא רק להתכתב זו עם זו ולהתאים זו לזו מבחינה גרפית, אלא גם להיות מעוצבות באופי הייחודי שמתאים למוצר עליו הן מודבקות.

 

 • תמונה על בקבוק

  יש מצבים בהם נרצה להדפיס תמונה מסוימת על גבי בקבוק, באמצעות מדבקות ממותגות המותאמות באופן מיוחד לתמונה ולמוצר גם יחד. תמונות אלה תהיינה בדרך כלל כחלק ממיתוג של חברה, אך בהחלט ניתן להשתמש באפשרות זו גם כמתנה לעובדים או לקידום מטרה חברתית כלשהי באמצעות מוצר מסחרי.

  

 • הדפסת מידע משתנה על בקבוקים

  בקבוקי שתייה צריכים לכלול על גביהם, על פי חוק, מידע רלוונטי לצרכן – באשר לערכים התזונתיים ולתכונות השונות של המשקה שממלא אותו. לשם כך נדרשת הדפסה מקצועית של הפרטים האלה בפורמט מתאים, ולא כל בית דפוס ידע לספק שירות שכזה על גבי המדבקות המעוצבות והמפורטות שלו.

תוויות מבית דפוס - רולתג
תוויות יין שונות - רולתג
תוויות מטעם דפוס - רולתג

השימושים הקיימים עבור מדבקות לבקבוקים

 • מדבקות לבקבוקי יין

  בקבוקי יין מהווים חלק משמעותי מהבקבוקים המיוצרים בישראל בכלל, והמדבקות המעטרות אותן הן המדבקות הייחודיות והאיכותיות ביותר בשוק המדבקות לבקבוקים. מדבקות אלה יכולות להיות מדבקות פשוטות עם שם ולוגו המותג המייצר אותם, אך הן יכולות להיות גם הרבה יותר. בבקבוקי יין איכותיים ניתן למצוא מדבקות מעוצבות באלגנטיות, עם השבחות ייחודיות למדבקה, כגון הטבעות פויל, לכה סלקטיבית, הדפסת משי ועוד, אשר מקנים תחושה נוספת של יוקרה ואיכות.

 

 • מדבקות לבקבוקי בירה

  גם בבקבוקי בירה יש שימוש נכבד במדבקות איכותיות, כשבשוק הבירה יש ערך למדבקות במשיכת העין וביצירת המותג הייחודי של מבשלת הבירה. בישראל קיימות כיום מבשלות רבות בשוק תחרותי למדי – ומדבקה אטרקטיבית יכולה להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון.

 

 • בקבוקים שונים

  מדבקות איכותיות יכולות להיות נחוצות גם עבור בקבוקי פלסטיק לשתייה קלה, בקבוקים תרמיים ובקבוקים רב פעמיים.

דגשים בהזמנת מדבקות לבקבוקים

לא כל בית דפוס ידע להדפיס מדבקות לבקבוקים ברמה הגבוהה ביותר. יש לוודא כי עושים שימוש בטכנולוגיית הדפסת מדבקות מתקדמת ומתאימה לסוגי המדבקות הייחודיים שנחוצים לכם. מדבקה פשוטה לא תספיק בהקשר זה, לא מבחינה צורה ולא מבחינת עמידות. עוד דגש חשוב הוא זה העיצובי – עיצוב המדבקה הוא חשוב מאין כמותו, משום שמדבקת הבקבוק מהווה הלכה למעשה את פני העסק שלכם כלפי כל מי שצורך את המוצר שלכם. לכן, נדרש מפעל דפוס שיודע לא רק לבצע את ההדפסה, אלא גם לעצב ולתכנן אותה בצורה מקצועית ויצירתית.

עמידות בתנאי סביבה כשמדובר על מדבקות לבקבוקים

 • מדבקות לבקבוקים חמים

  בקבוק חם דורש מדבקה עמידה, שלא תתנתק גם כאשר הבקבוק מלא בנוזל רותח. מדבקה פשוטה שאינה מתאימה לתנאים תרמיים כאלה תתקלף במהרה. משום כך, יש להשתמש במדבקות עם ציפוי ייחודי או עם דבק עמיד בחום.

 

 • מדבקות לבקבוקים בהקפאה/קירור

  בקבוקים שנמצאים בקירור או בהקפאה צריכים גם הם מדבקה ייחודית שמתאימה לתנאים אלה, כאשר האתגר המרכזי הוא עמידות במים. תנאי הלחות ששוררים במקרר או במקפיא (ובעיקר ביציאה מהם) יגרמו למדבקה סטנדרטית להתקלף עוד לפני השימוש הראשון בה, בתהליך ההובלה. לכן יש להשתמש במדבקות עמידות מים וקור, ולוודא שתהליך הייצור מותאם לצרכי המוצר שלכם.

אנו ב-ROLTAG משתמשים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומטמיעים מגוון של פתרונות על כל המוצרים שאנו מייצרים עבור לקוחותינו.

הפתרונות החדשניים הבאים ניתנים ליישום הן על מדבקות והן על אריזות קשיחות וגמישות: