מדבקות בגלילים

מדבקות בגלילים לעסקים ולתעשייה

חברת ROLTAG מתמחה בייצור מגוון רחב מאוד של מוצרי דפוס, כאשר יש לנו מומחיות מיוחדת בכל מה שקשור לעיצוב, התאמה, ייצור והדפסה של מדבקות מסוגים שונים. אחד ממוצרי הדגל שלנו, שחשוב מאוד להכיר בעיקר עבור שימושים עסקיים ותעשייתיים, הוא מדבקות בגלילים. חברת רולתג מבצעת הדפסת מדבקות בגלילים עבור מגוון רחב מאוד של שימושים – החל ממדבקות לתעשיית המזון, דרך מדבקות לבקבוקי יין וכלה במדבקות ביטחוניות וקשות להסרה. אבל מה זה בעצם הדפסה של מדבקות בגלילים? מהם סוגי המדבקות אותן ניתן להדפיס בגליל? מה היתרון בסגנון זה של הדפסה? אנחנו כאן עם כל התשובות.

מהם סוגי המדבקות הקיימות בגלילים?

מדבקות בגלילים הן, למעשה, כמעט כל סוגי המדבקות שאותן ניתן לייצר דרך רולתג. מבחינת שימושים, הן יכולות להיות מדבקות שמיועדות לתעשיית המזון, לבקבוקים, לתעשייה הביטחונית, מדבקות רכב, מדבקות שקופות ועוד מגוון רחב של שימושי מדבקות. מבחינת סוגי המדבקות עצמן, המדבקות יכולות להיות מדבקות נייר פשוטות, אך הן גם יכולות להיות מדבקות מחומרים פלסטיים שונים, כמו פוליפרופילן, פוליאתילן, ויניל ועוד, או מדבקות מחומרים מתכתיים, כמו כסף, זהב, אלומיניום וכו'. טכניקת הדפסת המדבקות על גבי גליל לא מוגבלת לחומרי גלם פשוטים בלבד, והדבר מהווה יתרון משמעותי עבור הלקוח – ניתן להזמין ולהדפיס מדבקות ייחודיות ואיכותיות בכל כמות ובמחיר אטרקטיבי.

היתרונות בשימוש של מדבקות גליל

מדבקות ויניל בגלילים
מדבקות בגלילים בהתאמה אישית
מדבקות גליל בעיצוב אישי - דפוס רולתג

להדפסת מדבקות בגלילים יש כמה וכמה יתרונות משמעותיים, שהופכים את שיטת ההדפסה הזו לאחת המשתלמות והאיכותיות ביותר שקיימות כיום:

  • כמות: הדפסת מדבקות בגלילים מאפשרת להדפיס כמות גדולה מאוד של מדבקות, בדרך כלל לשימושים תעשייתיים, בצורה נוחה וקומפקטית ובמהירות גבוהה, לעומת תהליך ארוך של ייצור מדבקות בגיליונות, חיתוך שלהם ובסופו של דבר התאמה שלהם למוצר, ניתן להדפיס בכמויות ענק במהירות ובנוחות.

 

  • מחיר: בהתאם ליכולת להדפיס בכמות גדולה, גם המחיר של גליל מדבקות יהיה בדרך כלל נמוך ואטרקטיבי יותר ממחיר ההדפסה של אותה כמות מדבקות על גבי גיליונות או בטכנולוגיה אחרת. כשלוקחים בחשבון עלויות של ייצור מוצר על גבי פס ייצור, גם הבדל קל שבקלים במחיר יכול לעשות הבדל עצום בהסתכלות רחבה, ולכן חשוב למצוא גם את הדרך המשתלמת ביותר להדפיס מדבקות – הדפסה בגלילים.

 

  • התאמה לפסי ייצור: יתרון עצום של הדפסה בגלילים עבור לקוחות תעשייתיים, שזקוקים למדבקות כחלק מתהליך הייצור והאריזה של מוצריהם, הוא היכולת להתאים את הגלילים האלה לתהליכי פס ייצור במפעל. הגליל הוא קל לשימוש והמדבקה הבאה "נשלפת" ממנו ברגע שבו מוציאים ומשתמשים במדבקה הקודמת, וכך הדבר מהווה חלק פשוט מפס ייצור גם כאשר הגורם המדביק הוא אנושי וגם כאשר הוא ממוכן.

 

  • התאמה למוצרים שונים: מדבקות בגלילים יכולות להתאים לסוגים שונים של מוצרים בקלות יצרה, מבלי שצריך "לשבור את הראש" על איך מתאימים את המדבקה לאריזה או למוצר. עיצוב המדבקה מתבצע מראש על ידי הצוות הגרפי שלנו, ומותאם מראש לצורה הסופית שעליה הוא צריך להיות מודבק.

מדבקות בגלילים אל מול מדבקות בגיליונות

עד לפני לא הרבה שנים, הדפסה של מדבקות התבצעה באופן כמעט בלעדי על גבי גיליונות – תהליך שעדיין יש בו יתרונות מסוימים, אך הוא יעיל פחות מהדפסה בגלילים על פי רוב. הדפסה בגיליונות מתאימה כיום בעיקר למי שצריך להדפיס מדבקות בכמות קטנה יחסית, או לסוגי מדבקות ייחודיים שלא ניתן להדפיס על גבי גליל. הדפסה בגלילים, לעומת זאת, מתאימה להדפסה בכמויות גדולות של מדבקות לשימושים תעשייתיים, וכיום גם ניתן להדפיס על גבי גליל מדבקות שעשויות מכמעט כל חומר גלם ומיועדות כמעט לכל שימוש. ההדפסה על גליל היא חסכונית יותר, מתאימה יותר לתהליכי אוטומציה ולפסי ייצור, והאפשרויות בה הן רבות כמעט כמו ולעתים אפילו יותר מהדפסה על גבי גיליון.

מדבקות בגלילים לעסקים
מדבקות ויניל בגלילים לתעשייה
מדבקות בגלילים מסוג ויניל

הדברים שחשוב לשים לב אליהם בהזמנת הדפסה של אלפי מדבקות גלילים

ברגע שבו מחליטים על הדפסת מדבקות בגלילים, ביצוע התהליך מייצר באופן מהיר כמות גדולה של מדבקות. משום כך, חשוב מאוד לוודא שהמדבקות מתאימות באופן מדויק לצרכים של המוצר שלכם בטרם הן נשלחות להדפסה. בדיוק בשביל המטרה הזאת קיים ברולתג צוות גרפי מומחה ורחב, שיודע לעצב כל מדבקה בצורה מדויקת, יחד עם הלקוח ובהתאם לדרישותיו, לצורה ולצרכים של המוצר שלו. רק כאשר אתם בטוחים במאה אחוז שהמדבקות עונות על הצרכים שלכם, ניתן להתקדם עם ההדפסה ולהדפיס גליל שלם שלהן. מלבד זאת, חשוב לשים לב לפרטים כמו חומר הגלם שבו בוחרים וההתאמה של הגליל לתהליכי ייצור האריזה או המוצר שלשמם הם מיועדים. את כל הדברים האלה תקבלו דרך השירות של רולתג, שמתמחה בייצור מדבקות מסוג זה.

שימושים של מדבקות על גליל

  • על בקבוקים ומיכלים: מדבקות בגליל יכולות להתאים באופן מושלם למדבקות המיועדות לכל סוג של מיכלים, בקבוקים כשההדפסה על גבי הגליל מבטיחה מראש שהמדבקה תותאם לצורה הגלילית של הבקבוק או המיכל והפרופורציות של המדבקה תהיינה מדויקת.

 

  • על אריזות: למגוון סוגי אריזות, אריזה של מוצר מזון, קוסמטיקה, טאולטיקה, פארמה, חקלאות וכמעט כל אריזה של מוצרים תעשייתיים אחרים, דורשת מדבקה שתפרט על המוצר הנארז. משום כך, מדבקות על גליל הן פתרון אידאלי עבור אריזות מכל סוג – הגלילים הופכים את תהליך הדבקת המדבקה על גבי האריזה למהיר ופשוט מאי פעם בעבר.
מדבקות בגלילים למיתוג אריזות ולעסקים
מדבקות בגלילים לסימון מוצרים בתעשיית המזון

אנו ב-ROLTAG משתמשים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומטמיעים מגוון של פתרונות על כל המוצרים שאנו מייצרים עבור לקוחותינו.

הפתרונות החדשניים הבאים ניתנים ליישום הן על מדבקות והן על אריזות קשיחות וגמישות: