מדבקות ספרון RAV-TAG
זה כל הסיפור

מדבקות ספרון – פתרון יעיל למידע רב ללא הגבלה

לעתים קרובות, מדבקות ותוויות מוצרים משמשות למטרות מיתוג בלבד. הן הפנים של המוצר שלנו ויוצרות את החזות והתדמית שתלווה את חוויית המשתמש. עם זאת, בלא מעט מקרים לתווית יש שימוש נוסף וקריטי בהרבה. בין אם מדובר בדרישות הרגולטור או באחריות מקצועית, תוויות המוצר שלך עשויות להכיל מידע רב וגדוש. בין אם מדובר במוצר פארמה, קוסמטיקה או מזון, למידע הפונקציונאלי אודות המוצר יש משמעות רבה. הפער הזה בין העיצוב המוקפד על השטח הקטן ובין כמות התוכן הנרחבת שיש לציין יוצרת אתגר עיצובי לא פשוט. כדי לאפשר לך ליהנות ממיתוג עם הנראות המדויקת והראויה ביותר עבור המוצר שלך מבלי לוותר על כל המידע החיוני בתווית, אנו מציעים פתרון יעיל, פשוט ואלגנטי שנקרא מדבקות ספרון RAV TAG

מהו ספרון ?

ספרון הוא אחד מהפתרונות הנפוצים והמבטיחים ביותר שלנו. זהו אמצעי יעיל במיוחד ליצור תווית בעלת תוכן מורחב המאפשרת להכניס מידע רב על שטח קטן באופן אלגנטי ונוח לשימוש. במקום מדבקה יחידה ושטוחה אשר ניתן להכניס עליה כמות מוגבלת של מידע, אנו מייצרים עבורך בהתאמה אישית מדבקת ספרון עם מספר עמודים שמהווה את השילוב המדויק והאסתטי ביותר בין עלון למשתמש לבין תווית רגילה.

מדבקות ספרון RAV-TAG לבקבוקים

מותאם לכל עיצוב וכל שפה

מדבקות ספרון RAV-TAG

מותאם לכל צורה וכל מוצר

מדבקת ספרון RAV-TAG על בקבוקי תרופות

מותאם לטמפרטורות קיצון, חום ולחות

כל המידע אודות המוצר שלך

במגוון רחב של מוצרים, ובדגש על מוצרים מעולם הפארמה בהם קיים צורך חיוני לציין אזהרות שונות אודות המוצר, הוראות שימוש מפורטות ואת רכיביו. בין אם מדובר בדרישות החוק, בהנחיות גורמים מפקחים שונים או בעבודה על פי תקנים או מוסדות רשמיים, חשוב שיהיה לרשותך פתרון אסתטי ומעוצב שיאפשר זמינות, נראות נעימה ותצוגה מזמינה יותר של התוכן. על ספרון ניתן לציין, בין השאר:

  • רכיבים במוצרי מזון ומקורותיהם בדומה לתוויות מזון
  • הרכבים ותכולות בתוספי מזון ומוצרי בריאות.
  • תיוג למארזי תרופות המכילים את כל המידע החיוני.
  • מידע אודות מוצרים במספר שפות להגברת הנגישות.
  • תוכן שיווקי וקידום מכירות – ניתן לצרף למוצרים ייחודיים מידע נוסף המעשיר את חוויית המשתמש כמו סיפור על אופן פיתוח המוצר, תוכן מעורר השראה, מתכונים ופריטי מידע רבים אחרים.

עם ספרון יש לך הזדמנות להכניס אפיק שיווקי נוסף כבר ברמת התווית ולהציע ללקוחותיך מוצרים נוספים מהמותג שלך לצד תוכן שיווקי מניע לפעולה ואפילו מבצעים, הנחות וקופונים.

ספרון ניתן לסגירה חוזרת

המבנה הייחודי של הספרון מאפשר למשתמש לפתוח ולסגור את הספרון שוב ושוב מבלי להסב לו נזק.

מדבקות ספרון - אין גבול לאפשרויות העיצוב

אנו עושים כל שביכולתנו כדי לספק לך את טווח האפשרויות הרחב והנוח ביותר. הגמישות הגבוהה וההתאמה האישית מאפשרת לך לייצר ספרון רב תג לכל מוצר שלך בעיצוב עקבי עם המותג שלך. בין אם נדרשים עבורך עלונים בעלי 2-4 עמודים או ספרונים המכילים עשרות עמודים, סכמות צבעים ייחודיות, חומרי גלם יוצאי דופן או כל מאפיין עיצובי אחר – אנו תמיד עומדים לרשותך ומפתחים את הספרון שלך בחשיבה משותפת.

אנו ב- משתמשים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומטמיעים מגוון של פתרונות על כל המוצרים שאנו מייצרים עבור לקוחותינו.

הפתרונות החדשניים הבאים ניתנים ליישום הן על מדבקות והן על אריזות קשיחות וגמישות: