MENU-LOGO

בית דפוס לעסקים

בית דפוס לעסקים - כל מה שחשוב לדעת

אנחנו חיים בעולם שבו הלקוחות שלנו מוצפים בגירויים ויזואליים. מעבר לכל פינה מסתתרת פרסומת ובכל בית יש לנו מאות הסחות דעת שמונעות מאתנו להעביר את המסרים שלנו כפי שהיינו רוצים. כדי לגבור על הקשיים האלו, אנחנו צריכים להיות יצירתיים ולמצוא דרכים מקוריות לזכות בתשומת הלב של לקוחות עתידיים. הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא להשתמש בשירותיו של בית דפוס שיכול לייצר בעבור העסק שלכם מגוון של פתרונות דפוס מרהיבים ואיכותיים.

ב – ROLTAG תמצאו את כל שירותי הדפוס שיעזרו למנף את העסק שלכם לגבהים חדשים. כבית דפוס העובד עם עסקים ותעשייה כבר למעלה מ – 50 שנה, אנחנו מתמחים בהדפסה של מדבקות, חומרי אריזות ועוד בנוסף לשירותים נוספים שאנחנו מציעים כדוגמת ייצור מדבקות ספרון, חוברות ועלונים שיווקיים מרשימים.

בית דפוס שמתמחה במוצרי פרסום לעסקים

בית דפוס לעסקים רולתג - הדפסת מדבקות לתעשייה

חיפוש מהיר יגלה כי ישנם בתי דפוס רבים שמציעים את שירותיהם, אבל לא כולם מציעים שירותי דפוס ייעודיים לעסקים ולתעשייה ומותאמים לכך. השירותים שלנו מתאימים לכל עסק שמחפש לייצר מוצרי פרסום איכותיים בכמויות מסחריות.

כל בית דפוס ללא יוצא מן הכלל מציע הדפסה על מוצרי נייר, ואפילו מציע הדפסת מדבקות ומוצרי אריזה, אבל בית דפוס גדול שמתמחה בעבודה עם עסקים ומגוון רחב של תעשיות יציע לכם שירות שהוא מעבר להדפסה בלבד. בית דפוס מקצועי ילווה אתכם לאורך תהליך החשיבה ויציע פתרונות יצירתיים כדי להתמודד עם בעיות שיצוצו לאורך הדרך. היתרון שיש לבית דפוס שעובד באופן קבוע עם עסקים הוא בזה שהוא מציע שירותי מטריה שמתחילים בחשיבה ומסתיימים בעיצוב גרפי והדפסה איכותית בכל כמות.

אצלנו ב- ROLTAG אתם יכולים להיות בטוחים ושקטים שאתם בידיים הנכונות שיתנו לכם מענה הכי מקצועי שיש בכל מה שקשור להדפסה איכותית של מוצרי השיווק לעסק שלכם.

לאורך השנים ביססנו מערכת ייצור ותרבות איכות בכל המחלקות כדי שלאורך כל שלבי התכנון והייצור יקפידו על טיב החומרים ויוודאו כי ערכי החדשנות והמצוינות שהרגלנו בהם את לקוחותינו נשמרים. כל העובדים שלנו עוברים השתלמויות מקצועיות באופן תדיר וכל המנהלים שלנו התחילו את הקריירה שלהם מרצפת הייצור וטיפסו למעלה רק לאחר שהצטיינו בכל אחד ואחד מהשלבים שבדרך. כל זאת כדי שתמיד נוכל להציע לכם, לעסקים, לתעשיות השונות, את המוצרים הטובים ביותר.

שלח לנו מסר ונחזור אליך

בית דפוס במרכז שמעניק שירותים לעסקים, לחברות ולמגוון תעשיות

התחום של הדפסת מוצרי שיווק לעסקים השתנה באופן דרמטי לאורך שישים השנים האחרונות. אם בעבר כל מה שהיה צריך כדי לזכות בתשומת הלב של העוברים ושבים זה סלוגן טוב ותמונה איכותית, כיום אנחנו צריכים ללכוד את תשומת הלב שלו ולייצר חיבור אישי במאית שניה. כדי לעשות זאת אנחנו צריכים לשלב מקוריות וחדשנות ואצלנו ב – ROLTAG תגלו כי ערכים אלו עומדים בבסיס כל דבר שאנחנו עושים.

היתרונות שיש לנו להציע בעבור העסק שלך כבית דפוס מתקדם הן מגוונות ורבות. להלן כמה מהבולטות והחשובות שבהן:

 • מקצועיות – החל משנת 1969, אז הוקמה חברת ROLTAG, ועד היום צברנו מוניטין כמובילים בתחום בתי הדפוס לעסקים. המפעל שלנו מוסמך לתקן ISO9001:2015 ואנחנו נותנים מענה גם ללקוחות בעלי תקן GMP, וכך ביכולתנו להציע גם לעסק שלך את השירות המקצועי ביותר בכל הקשור להדפסת מוצרי שיווק.
 • איכות – בזכות ציוד ההדפסה הדיגיטלי והטכנולוגי המגוון וציוד הבקרה המשוכלל ביותר שקיים בשוק אנחנו מציעים ללקוחותינו מוצרים שיווקיים באיכות שאין לה תחרות, אך מעבר להדפסה איכותית אנחנו מציעים גם אפשרויות השבחה נוספות כמו למינציה, הטבעת פויל, הבלטות, לכה סלקטיבית, הדפסות משי ועוד.
 • זמינות – אנחנו מבינים כי הזמן שלך יקר ושלעסק שלך חשוב לקבל את התוצרים האיכותיים ביותר בפרק הזמן הקצר ביותר. זאת בדיוק הסיבה שבשמה אנחנו זמינים לאורך כל ימות השבוע והמפעל שלנו עובד מסביב לשעון במתן שירותי דפוס מתקדמים לעסקים וחברות.
 • מגוון – היכולת שלנו להעניק לעסק שלך מגוון שירותים הוליסטי עומד בבסיס ההצלחה שלנו להביא את לקוחותינו לכדי מיצוי הפוטנציאל שלהם. כאשר בונים מותג צריך להציע עושר וגיוון ולכן אנחנו מציעים בנוסף לדפוס אופסט ודפוס דיגיטלי גם שירותי השבחה, שירותי פיתוח מוצר וכמובן ייצור מארזים ומדבקות ספרון וקופונים.
 • חדשנות – כדי באמת ובתמים להפתיע את הלקוחות שלך ולבדל את העסק שלך משאר המתחרים, אנחנו צריכים להיות יצירתיים ולא להסתפק רק בפתרונות המוכרים. אצלנו תוכלו למצוא חידושים וטכנולוגיות ייחודיות כמו ייצור של מדבקות ספרון, פיתוח וייצור של אריזות מקוריות וייחודיות לעסק שלך וגם מדבקות ממותגות בהתאמה אישית כך שיותאמו בדיוק למוצרים שלך.
רולתג בית דפוס לעסקים - הדפסת חוברות לתעשייה

רשימת הדגשים בבחירת בתי דפוס לעסקים

בכדי שתוכלו להגיע להחלטה מושכלת שתהיה נכונה בעבור העסק שלכם, גיבשנו רשימה של כל מה שחשוב לדעת על בית דפוס לעסקים וברשימה זו תוכלו להסתייע כדי למצוא את בית הדפוס המתאים לכם.

 • שביעות רצון לקוחות – הדבר החשוב ביותר שיש לכל בית דפוס מקצועי, ואפילו יותר מטכנולוגיה מתקדמת, זה שביעות הרצון של הלקוחות שלו. כדי להגיע למצב שבו לקוחותינו שבעי רצון באופן קבוע אנחנו דואגים שלכל לקוח יהיה נציג אחד שמולו הוא יעבוד והוא יפקח על כל המשתנים בדרך עד לפרטים הקטנים ביותר.

 • מגוון חומרי גלם לבחירה – עוד מאפיין שחשוב לבדוק לפני שבוחרים בית דפוס זה מגוון חומרי הגלם, נייר ופלסטיק שאותם ניתן לעבד למוצר הרצוי. כפי שתחום השיווק מוכתב על ידי טרנדים משתנים, כך גם סוגי חומרי הגלם שבהם משתמשים צריכים לעמוד באותם טרנדים ולהתאים את עצמם להלך הרוח השולט.

 • דוגמאות של עבודות – לפני שבוחרים בית דפוס חשוב תמיד לבדוק תוצרים ועבודות קודמות מאותו בית דפוס. לבית דפוס גדול לא אמורה בעיה להראות לכם תיק עבודות של לקוחות, אך חשוב גם לבקש הדפסת דוגמה של המוצר אותו אתם רוצים להדפיס כדי לראות שאכן אפשר להגיע לתוצאה הרצויה.

 • המחיר חשוב אבל הוא לא הכול – השיקול הכלכלי בהדפסת מוצרי שיווק תמיד יהיה אחד מהשיקולים העיקריים, אבל חשוב להבין כי מדובר על השקעה ולפעמים אם נבחר באפשרות הזולה, התוצאה בהכרח תהיה פחותה והרושם שהלקוחות יקבלו על העסק שלך יהיה בהתאם. נסו למצוא איזון בין מחירים משתלמים לבין איכות לא מתפשרת.

 • בקרת איכות מוקפדת – אצלנו ב – ROLTAG פוקחים שבע עיניים בעזרת ציוד בקרה טכנולוגי מתקדם על תהליך העיצוב, העיבוד וההדפסה בכדי להבטיח שכל מה שנשלח להדפסה הוא ברמה הגבוהה ביותר ושלא נפלה בו שום טעות.

הדפסה מהירה ללקוחות קיימים – בית דפוס דיגיטלי מקצועי יכול להציל את העסק שלך בעזרת העובדה שהוא שומר את הקבצים שלך על השרתים שלו, וגם שומר את הגלופות והאב טיפוסים השונים אם ישנם. במקום שכל פעם מחדש תצטרך לשלוח ולהמתין לבית הדפוס שיבצע את העבודה, בית דפוס מקצועי ומנוסה ישמור אצלו את הפרויקטים וכך יוכל לשלוח אליך הדפסים מוכנים בכל רגע נתון שתזדקק להם.

שלח לנו מסר ונחזור אליך

נקודות שחשוב לוודא לפני שסוגרים הזמנה עם בית דפוס ‏

הכנו בעבורכם צ'קליסט של דברים שחשוב לוודא ולעשות לפני שסוגרים את ההזמנה באופן סופי.

 • תמיד תוודאו שיש לכם עותקים של העיצוב בכל רגע נתון במקום זמין.
 • ספקו לבית הדפוס את הכמות המדויקת של עותקים שלהם אתם זקוקים.
 • הקפידו להזכיר לבית הדפוס אם אתם רוצים הדפסה על שני הצדדים או רק על צד אחד.
 • בררו מראש אם יש דרך מיוחדת שבה צריך לאחסן את המארזים הממותגים או כל הדפסה אחרת.
 • גם אם אתם יודעים מראש בדיוק מה אתם רוצים, בקשו לראות עבודות נוספות כדי לקבל עוד השראה.
 • תמיד תבררו מראש מה הדרישות הטכניות של בית הדפוס.
 • אם אתם מפתחים מוצר מאפס, בקשו מבית הדפוס לראות אב טיפוס בפעולה ואת המפרט הטכני לפני שעוברים לשלב הבא של הדפסת כלל הפרטים.
 • תהיו עם יד על הדופק לגבי מהירות האספקה של המוצרים השונים. נכון שאי אפשר לייצר מוצרי שיווק איכותיים במהירות, אך חשוב שבית הדפוס ידע לאמוד את הזמנים וגם לעמוד בהם לאחר מכן.

שלח לנו מסר ונחזור אליך

השירותים השונים שאפשר למצוא בבית דפוס לעסקים

בעוד שכל בית דפוס מציע הדפסות דיגיטליות ובהרבה מהם תוכלו למצוא גם הדפסות אופסט, כדאי להכיר את השירותים השונים שאפשר למצוא בבית דפוס גדול לעסקים כיוון שהדבר יעזור לכם גם לזהות האם בית הדפוס שאתם מתלבטים לגביו אכן מתמחה בעבודה עם עסקים או לא.

 • מדבקות לתעשייה ולעסקים – תחום הדפסת המדבקות והתוויות לעסקים הוא תחום שדורש מומחיות ייחודית ודבקים ייעודיים. קיימים סוגים שונים של מדבקות כמו למשל: מדבקות רב שכבתיות, מדבקות קופון, ג'אמפרים, קריסטל דום, "קליפת ביצה", מדבקות אטומות ועוד. חשוב להכיר את סוגי המדבקות כדי שתוכלו להבין איזה סוג יתאים למוצר שלכם וחשוב גם לדעת האם בית הדפוס מאפשר הדפסה של מדבקות ממותגות, אך אם אתם מתכננים למכור דברי מזון ולשם כך אתם מחפשים בית דפוס, אז הקפידו לבחור במקום שמציע תוויות מזון שעומדות בתקנים המתאימים.

 • ייצור והדפסה על אריזות – תכנון וייצור של אריזות הוא הליך מורכב שדורש יידע והבנה עמוקה. לאריזת המוצר יש שתי מטרות ברורות ועיקריות שהן שמירה על המוצר מפני פגיעות ושיווק העסק שמייצר ומוכר את המוצר. כדי להצליח ולשלב בצורה טובה בין המטרות האלו, צריך לדעת לשמור על איזונים ולהתאים את הצורה לתוכן ולמסר. מעבר לעיצוב הטכני ישנה גם שאלת חומר הגלם שבו נשתמש וחשוב להבין מה ההשלכות בכל אחת מהבחירות הקיימות שכן בחירה בקרטון דופלקס תעניק למארז סטייטמנט אחר מאשר בחירה במארז פלסטיק

 • ייצור מדבקות ספרון – מדבקות ספרון הידועות בשמן RAV-TAG הן מורכבות לייצור כיוון שצריך להנגיש עליהן מידע אינפורמטיבי רב, אך עדיין לשמור על חזות מזמינה ונעימה למראה. ספרוני RAV-TAG מאפשרים לך להדפיס את כל המלל הנדרש, אך לא להציג אותו בחזית שתישאר שמורה בבלעדיות למיתוג המוצר והעסק.

 • שירותי הדפסה – בעבר שירותי ההדפסה היו הדבר הראשון והעיקרי שהייתם מוצאים בבית דפוס לעסקים, אך כיום מדובר על מוצר נפוץ שרבים מציעים אותו מלבד אותו בית דפוס ייחודי. אך למרות זאת חשוב לבחון את שירותי ההדפסה של בית הדפוס כדי להבין את מקצועיותו ואת המיומנות שלו. בתי דפוס מקצועיים יציעו בדרך כלל שירותי דפוס אופסט וכדומה המיוצרים על גבי גלופה פיזית, לצד שירותי דפוס דיגיטליים במכונות הדפוס המתקדמות בעולם.

 • השבחות דפוס – לא משנה עד כמה מכונות בית הדפוס כיום משוכללות ואיכותיות, תמיד אפשר לשדרג ולהשביח את ההדפסה באמצעות פתרונות השבחה נוספים. הלמינציה, הוספת ציפוי פלסטיק שקוף, היא סוג ההשבחה הנפוץ ביותר אך קיימים סוגים נוספים כמו לכה סלקטיבית, לכה מובלטת, הדפסות משי והטבעות פויל.

 • פיתוח מוצר – לאורך כל המאמר חזרנו ואמרנו שהיתרון הגדול ביותר שבית דפוס מקצועי לעסקים יוכל להציע לכם זו חשיבה מחוץ לקופסה וזאת בעיקר בזכות מחלקת פיתוח המוצר הקיימת בבית הדפוס האיכותי בלבד. שם מתכננים מארזים ומפתחים מוצרים בלעדיים על סמך הדרישות הספציפיות של כל לקוח ולקוח בנפרד.
מדבקות לעסקים - מדבקות עגולות בגלילים

בית דפוס לעסקים מודרניים

בית הדפוס של היום נדרש להיות תמיד עם יד על הדופק ולשמור על הרלוונטיות שלו. לצד זאת, הדרישה של בעלי העסקים היא לא רק שבית הדפוס יהיה חדשני ומקורי, אלא שבראש ובראשונה ידע לעמוד בהתחייבויות שלו ולספק את המוצרים האיכותיים והמרשימים ביותר שאפשר. חשוב תמיד לזכור כי בסופו של יום המוצרים שמיוצרים ומודפסים בבית הדפוס אמורים לשרת את העסק שלנו והם יהיו הפנים והחזית שלנו.

בית דפוס מודרני מציע הרבה יותר מאשר רק שירותי הדפסה, הוא מציע ליווי מקצועי ואישי ובמידת הצורך לא יהסס להגיד ללקוח כי החזון שלו לא אפשרי במציאות. הכנות והאמון שנבנה לאורך השנים בין בית הדפוס ללקוח הם תוצאה של ניסיון ומקצועיות שנרכשת רק בעמל רב, אך חשוב לדעת לעשות זאת באדיבות ובצורה מכבדת. בעבורנו ב – ROLTAG האתגר של לייצר בכל יום מחדש מארזים מרהיבים ולהצליח לשמור על המקוריות וחדוות היצירה גם לאחר חמישים שנה של עבודה בתחום ההדפסות זה הכבוד האמתי.

בשנים האחרונות אנחנו ממשיכים במסורת ההתחדשות שלנו ולצד הציוד והמכשור המתקדמים ביותר, השקענו מאמצים כבירים בהמשך התייעלות המחלקות ובהפיכתן ליעילות ורמת שירות גבוהה ביותר בכדי שנוכל תמיד להציע לכם את המוצרים המותאמים ביותר לצרכיכם עד לרמת הפרט הקטן והשולי ביותר. כבית דפוס משפחתי, חשוב לנו לדעת כי אנחנו עושים את כל המאמצים להשאיר לילידנו ולנכדנו עולם ירוק ויפה ולכן אנחנו עושים את כל המאמצים כדי להתייעל עוד יותר גם בתחומי המחזור וצריכת האנרגיה.

אנחנו רוצים להציע גם לכם להצטרף למשפחת ROLTAG וליהנות ממגוון שירותי הדפסה איכותיים, פתרונות דפוס ייעודיים לעסקים ולמגוון תעשיות. צרו אתנו קשר עוד היום לכל שאלה, אנחנו כאן בשבילכם.

אנו ב-ROLTAG משתמשים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומטמיעים מגוון של פתרונות על כל המוצרים שאנו מייצרים עבור לקוחותינו.

הפתרונות החדשניים הבאים ניתנים ליישום הן על מדבקות והן על אריזות קשיחות וגמישות:

מה צופן לנו עתיד עולם הדפוס - רולתג

מה צופן לנו עתיד עולם הדפוס?

מאז המצאת הדפוס באמצע המאה ה-15 עולם הדפוס התפתח ללא היכר. כיום אפשר להדפיס אלפי עותקים ברמת דיוק ואיכות גבוהה ביותר בדקות ספורות. כיום ישנן

קרא עוד »
שבע עצות לעיצוב האריזה הבאה שלכם - ROLTAG

עצות לעיצוב האריזה הבאה שלכם

עיצוב אריזה הוא משימה לא קלה, ולעתים אף מאתגרת במיוחד. מצד אחד, רוב בעלי העסקים אינם מומחים במיתוג, בעיצוב או בגרפיקה. הם מומחים בייצור המוצר

קרא עוד »
רולתג - מדבקות לבקבוקי יין

מדבקות לבקבוקי יין

מדבקות לבקבוקי יין לחוויית המותג יין תופס מקום של כבוד בתרבות היהודית ובתרבות המערבית בכלל כבר אלפי שנים. בתנ"ך היין מוזכר כבר בימי המבול –

קרא עוד »
נגישות