MENU-LOGO

מדבקות לבקבוקי יין

מדבקות לבקבוקי יין לחוויית המותג

יין תופס מקום של כבוד בתרבות היהודית ובתרבות המערבית בכלל כבר אלפי שנים. בתנ"ך היין מוזכר כבר בימי המבול – כאשר השתכר לחלוטין זמן קצר לאחר שיצא מן התיבה. כיום, היין הוא חלק מתרבות שלמה של צרכנות – בין אם בבית ובין אם במקומות בילוי ואירועי בוטיק. בהתאם לכך, התווית שעל הבקבוק מהווה חלק בלתי נפרד מהחוויה. אנו ב-ROLTAG מתאימים את טכנולוגיית ההדפסה בה אנו משתמשים לצרכים של הלקוח באופן מדויק, הכמות והייעוד שלהן.

היין אינו משקה סתמי, ומי ששותה יין רוצה לדעת מה הוא שותה, ולחוות את המותג שהוא צורך כיוקרתי ומיוחד. זאת הסיבה שהדפסת תוויות יין היא חלק חשוב ומהותי בתעשיית היין. זוהי הדרך של יקבים ויצרנים להעביר מידע על היין ללקוחות ולייצג באופן ויזואלי את המותג שלהם.

מדבקות לבקבוקי יין - רולתג

5 טיפים למי שצריך להדפיס מדבקות לבקבוקי יין

 טיפ מספר 1: בחרו את ההדפסה המתאימה לכם

ישנן כמה שיטות הדפסה שניתן להשתמש בהן עבור מדבקות ליין. המוכרות שבהן הן דפוס אופסט, ודפוס דיגיטלי. לכל שיטה יתרונות וחסרונות משלה, והבחירה בשיטת ההדפסה תהיה תלויה בצרכים הספציפיים של היקב ובעיצוב התווית. דפוס אופסט מתאים להדפסת כמויות גדולות של תוויות באותו עיצוב ומשמש לרוב ליינות בייצור המוני. הדפסה דיגיטלית, לעומת זאת, משתמשת בטכנולוגיית הזרקת דיו או לייזר כדי להדפיס ישירות על החומר שהתווית עשויה ממנו. שיטה זו מתאימה למספרים קטנים של תוויות ומאפשרת גמישות והתאמה אישית רבה יותר בתהליך העיצוב.

טיפ  מספר 2: השקיעו בעיצוב

עיצוב מדבקה לבקבוק יין יכול להיות פשוט או מורכב, בהתאם למותג, היקב וקהל היעד. לעתים קרובות תוויות יין כוללות מידע על היין כמו זן הענבים ממנו הוא מיוצר, האזור ושנת הבציר,  וכמובן, אחוזי האלכוהול. על התוויות יופיע גם הלוגו של היקב, שם המותג, חותמת כשרות, וכתובת ליצירת קשר. עיצוב התווית ישפיע על החוויה של הצרכן – והוא יגבש דעה על היין עוד לפני שטעם אותו, בהתאם לעיצוב. יוקרתי או יומיומי, איכותי, טעם מוכר וביתי או טעם חדש ויוצא דופן – עוד לפני שהיין מגיע לחיך העיצוב ישדר ללקוח את המאפיינים של היין שהוא מתלבט אם לקנות.

טיפ מספר 3: טכנולוגיות חדשות

לטכנולוגיות חדשות של הדפסה יש השפעה משמעותית על עיצוב וייצור תוויות יין. הדבר נכון במיוחד בכל הקשור להדפסה דיגיטלית. כיוון שהדפסה דיגיטלית מאפשרת גמישות גדולה יותר והתאמה אישית בתהליך העיצוב, יקבים יכולים לייצר תוויות בעיצובים שונים גם כשמדובר על הדפסה במספרים קטנים. הם גם יכולים להתאים אישית תוויות מבצעים ספציפיים או להזמנות מיוחדות של לקוחות. היקבים יכולים לתת ביטוי ליצירתיות שלהם בעיצוב תווית, וגם להגיב במהירות לאופנות שונות בשוק. חדשנות, יצירתיות וגמישות הם מאפיינים שמבטיחים עסק משגשג. בנוסף, הדפסה דיגיטלית מאפשרת גם שילוב אפקטים מיוחדים על התוויות הטבעות והבלטות, גימור מבריק ועוד.

טיפ מספר 4: איכות ההדפסה

לאיכות של הדפסת מדבקות לבקבוקי יין יש תפקיד חשוב בשיווק היין משום שהיא משדרת לצרכנים שמדובר ביין איכותי. הדפסה איכותית יכולה לשדר תחושה של מקצועיות ותשומת לב לפרטים, ואלה משפיעים על הדעה של הצרכנים כלפי האיכות של היין עצמו. לעומת זאת, הדפסה באיכות ירודה עלולה ליצור אצל הצרכנים רושם שמדובר במוצר באיכות נמוכה יותר. הדפסה איכותית תקפיד על הלימה בין הצבעים בעיצוב לבין הצבעים שמודפסים בפועל, וגם תשמור שהטקסט יצא חד וברור.

טיפ מספר 5: הישארו פתוחים למגמות העתיד בהדפסת תווית לבקבוק יין

העתיד של מדבקות לבקבוק יין ישלב, ככל הנראה, בין התקדמות טכנולוגיות הדפוס והתמקדות מוגברת בקיימות ואחריות קהילתית – בהתאם למה שמעניין את דור ה-X. הדפסה דיגיטלית נחשבת לידידותית לסביבה, כך שמדובר בשיטה שככל הנראה תישאר איתנו. יקבים יעדיפו להשתמש בחומרים ובתהליכים הממזערים את ההשפעה הסביבתית שלהם – ניירות ידידותיים לסביבה, דיו ושיטות הדפסה ירוקות. בנוסף, ייתכן שבעתיד נראה שימוש במציאות רבודה וטכנולוגיות אינטראקטיביות שישתלבו בעיצוב והדפסת תוויות יין. זה יכול לעזור למשוך צרכנים וליצור חוויה אינטראקטיבית יותר, שהצרכן מעורב בה באופן אקטיבי.

מדבקות לבקבוקי יין - דפוס רולתג

מחיר הדפסת מדבקות – לא מה שחשבתם

המחיר של הדפסת מדבקה לבקבוק יין משתנה בהתאם למספר התוויות, העיצוב, החומרים, הצבעים ושיטת ההדפסה. כדי שתקבלו את המחיר הטוב ביותר – פנו אלינו לשיחת ייעוץ וניתן לכם הצעת מחיר שמתאימה בדיוק לכם.

שלח לנו מסר ונחזור אליך

מדבקות לבקבוקי יין – שאלות ותשובות

שתי השיטות טובות, אך השאלה היא מה הצרכים האישיים שלך. דפוס אופסט מתאים לכמויות גדולות של הדפסות, והוא נותן תוצאה מדויקת ומהירה. הדפסה דיגיטלית לעומת זאת מאפשרת גמישות גבוהה יותר בכל הקשור לעיצוב, סוגי חומרים וגימורים, אך לרוב עדיפה להדפסה של כמויות יותר קטנות.

חשוב לשים לב לכלול קודם כל את מה שחייבים במדבקה כמו מרכיבים, חותמת כשרות ופרטי היקב. בנוסף מומלץ כמובן להוסיף לוגו, ציור או תמונה, הסבר קצר על היין עצמו ועוד. תוכלו ליצור איתנו קשר ולהתייעץ לגבי התכנים שיתאימו לצרכיכם.

אין כללים שקובעים מאיזה חומר התווית תהיה עשויה. יש כמה מענים קלאסיים מקובלים, ויש אפשרות לעשות הדפסה על חומרים פחות מקובלים שיתנו סוויץ' ייחודי. כדי להתאים לכם את התווית שתענה על צרכיכם, מוזמנים ליצור קשר.

זמן הדפסת התווית הוא לא ארוך, אבל צריך לקחת בחשבון את זמן עיצוב התווית עד שמתקבלת תוצאה שאתם מרוצים ממנה ושאתם רוצים להוציא לפועל. להערכת זמן מדויקת יותר שתואמת את לוח הזמנים שלכם – אנא צרו קשר בפרטי.

כמו בכל דבר בחיים, יש יתרון לעשות את כל ההזמנה במקום אחד, ולעבוד עם אנשי מקצוע שעובדים תחת גג אחד. כמובן, ישנם שירותי עיצוב במרבית מבתי הדפוס הגדולים, וכדאי לבחון אפשרות להיעזר בהם ולחסוך זמן.

תמיד אפשר לשנות עיצוב. אם הדפסתם בהדפסה דיגיטלית קל ופשוט לעשות שינויים בעיצוב. אם ההדפסה היא באופסט שינוי יהיה כרוך ביותר מאמץ, אבל כאשר מדובר במספר גבוה של הדפסות, זה כמובן משתלם למרות שזה יותר מסורבל.

אנו ב-ROLTAG משתמשים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, ומטמיעים מגוון של פתרונות על כל המוצרים שאנו מייצרים עבור לקוחותינו.

הפתרונות החדשניים הבאים ניתנים ליישום הן על מדבקות והן על אריזות קשיחות וגמישות:

מה צופן לנו עתיד עולם הדפוס - רולתג

מה צופן לנו עתיד עולם הדפוס?

מאז המצאת הדפוס באמצע המאה ה-15 עולם הדפוס התפתח ללא היכר. כיום אפשר להדפיס אלפי עותקים ברמת דיוק ואיכות גבוהה ביותר בדקות ספורות. כיום ישנן

קרא עוד »
שבע עצות לעיצוב האריזה הבאה שלכם - ROLTAG

עצות לעיצוב האריזה הבאה שלכם

עיצוב אריזה הוא משימה לא קלה, ולעתים אף מאתגרת במיוחד. מצד אחד, רוב בעלי העסקים אינם מומחים במיתוג, בעיצוב או בגרפיקה. הם מומחים בייצור המוצר

קרא עוד »
הדפסה על קרטונים - חברת דפוס רולתג

הדפסה על קרטונים

קופסאות קרטון בעיצוב אישי הדפסה על קופסאות קרטון היא דרך זולה, מהירה ויעילה לעורר מודעות למותג שלכם, ובכלל לשווק ולמתג את עצמכם. אנו ב-ROLTAG מתאימים

קרא עוד »
נגישות